Altcoin HaberleriKripto Para AnalizleriTerra (LUNA)

LUNA, yükseliş trendini sürdürmek için bu kilit seviyeyi savunmak zorunda kalacak

Bitcoin 52 bin dolara ulaştı ancak güçlü satıcılarla karşılaştı ve daha yükseğe çıkamadı. LUNA , tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 103.6$’a ulaştı ve yazı yazılırken geri çekildi. Momentum ayılar lehine geri döndü, ancak son günlerde 84-86 dolarlık alan destek işlevi gördü.

Ayıları bu seviyede durduramamak, kriptoyu hızla 72 dolara geri götürebilir.

Luna Fiyat
Luna Grafik

37.82 dolardan 78.22 dolara hareket, sırasıyla 89.21 dolar ve 103.19 dolarda %27.2 ve %61.8 uzatma seviyeleri sundu. Bu genişleme seviyeleri genellikle en azından geçici olarak trendin durduğunu görür.

103.6$’lık ATH, satıcıların piyasada isteklerini beyan ettiği 103.19$ uzatma seviyesine çok yakındı. 4 saatlik grafikteki 21 SMA (turuncu), son birkaç haftadaki yükseliş trendinde LUNA’yı destekledi, ancak üçüncü test sırasında tutunamadı.

Yazma sırasında, 55 SMA (yeşil), LUNA için başka bir olası talep alanı olarak 89.2 $ seviyesi ile bir miktar izdiham yaşadı. 84 doların altındaki bir kapanış, likidite arayışında muhtemelen LUNA’yı 72 dolara çıkaracaktır.

Müthiş Osilatör, düşüş momentumu göstermek için sıfır çizgisinin altına kaydı, CMF de sermayenin piyasadan ayrıldığını göstermek için -0.05’in altındaydı. Her ikisi de satıcı gücünün altını çizdi.

Dikkatinizi Çekebilir: Kripto Para Piyasası Tarihi Yatırım

OBV olası bir destek seviyesine (turuncu) yaklaştı. OBV bunun altında kapanırsa, LUNA fiyatlarının da düşmesi daha olasıdır. Buradaki çıkarım, alıcıların tüm satış baskısını absorbe edemedikleri ve tükenmeye yakın oldukları ve yakında teslim olabilecekleri yönündedir.

72-76 dolarlık alan (camgöbeği kutusu), alıcıların güçlü bir mücadele vermesinin beklenebileceği bir sonraki alan olacaktır. Özellikle LUNA 85 dolarlık alanı kaybederse.

Bitcoin 50 bin doları geçemedi ve LUNA 89 dolar seviyesinde destek buldu. Momentum, bu zaman diliminde görülmeyen hareketli ortalama geçişi (21 ve 55 periyot) ile ayılara doğru eğiliyor gibi görünüyordu.

Hem Bitcoin hem de 89 dolarlık alan, alıcı gücü belirtileri için LUNA boğaları tarafından yakından incelenecek.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.
Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.
Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu