Altcoin HaberleriHaberlerKripto Para AnalizleriKripto Para HaberleriLoopring (LRC)

Loopring’in Kripto Para Birimi Neden Bugün Düşüyor?

Loopring'in Kripto Para Birimi Neden Bugün Düşüyor?

Ne oldu

Loopring’in fiyatı ( CRYPTO : LRC ) Pazartesi günkü işlemlerde hızla düşüyor. Token, daha geniş kripto para piyasası için satış baskıları arasında 16:15 ET itibariyle önceki 24 saate göre yaklaşık %9,7 düştü. Bu arada, Bitcoin ve Ethereum sırasıyla kabaca %2,1 ve %3,9 düştü.

Yaklaşık 1,6 milyar dolarlık bir piyasa değeri ile Loopring, piyasa değerine göre 71. en büyük jeton olarak yer alıyor ve alandaki en iyi oyunculara kıyasla oldukça küçük bir kripto para birimi. Bu nedenle, kripto piyasasının düştüğü günlerde tokenin dramatik kayıplar yaşadığını görmek alışılmadık bir durum değil, ancak yatırımcıların aynı zamanda tokenin son zamanlarda abartılan pozitif fiyatlandırma katalizörlerinden birinden vazgeçtiği görülüyor.

Ne olmuş

Wall Street Journal , 6 Ocak’ta video oyunu perakendecisi GameStop’un ( NYSE:GME ) , işletmenin geri dönüş hareketinin bir parçası olarak kripto para birimi ve takas edilemez token (NFT) pazarlarına odaklanan bir bölüm başlatmaya hazırlandığını belirten bir rapor yayınladı. Daha önce şirketin girişimin bir parçası olarak Loopring ile ortak olmayı düşündüğü söylenmişti.

Loopring, Ethereum blok zincirinde sipariş defteri tabanlı değiş tokuşların oluşturulmasına izin veren bir protokol sağlar ve GameStop, kripto ve NFT pazarlarına girişini hızlandırmak için hizmeti varsayımsal olarak kullanmış olabilir. Ancak, Barron’s ile konuşan bir kaynak daha sonra GameStop’un Loopring organizasyonunu potansiyel olarak satın almayı düşündüğünü ancak Çin’deki operasyonlarıyla bağlantılı lojistik sorunlar nedeniyle bir anlaşmadan geri adım attığını doğruladı.

Dikkatinizi Çekebilir: Davos 2022: Hindistan başbakanı kripto para birimleri üzerinde küresel eylem çağrısında bulundu

Kripto para piyasasının uzun süreli satış baskıları ve LRC için potansiyel olarak patlayıcı bir büyüme kaynağı görmesiyle birlikte, görünüşte masanın dışında, yatırımcılar tokenden çıkıyor.

Şimdi ne olacak

Loopring, Journal’ın GameStop’un kripto ve NFT planlarını ilk detaylandıran raporunu yayınladığı günkü zirvesinden kabaca %40 düştü . Önemli geri çekilmeden sonra bile, token hala geçen yıla göre yaklaşık %211 arttı.

GameStop’un Loopring’i satın almaktan vazgeçme kararı, kuruluşun tokeninin mevcut fiyatının üzerine çıkmayacağı anlamına gelmiyor. Loopring’in diğer değerli ortaklıkları çekmesi veya token fiyatını yükseltmeye yardımcı olan diğer katalizörleri görmesi mümkündür, ancak yatırımcılar LRC’nin yüksek riskli bir yatırım olduğu anlayışıyla ilerlemelidir.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu