Altcoin HaberleriEthereum (ETH)Ethereum Haberleri (ETH)HaberlerKripto Para Haberleri

Londra hard fork sonrasında Ethereum 2 milyon ETH yaktı

Londra hard forku etkin olduktan sonra Etheruem inanılmaz derece ETH yaktı....

Londra hard forkunun Ağustos 2021’de etkinleştirilmesinden bu yana, Ethereum ağı 7 milyar dolardan fazla değerinde 2 milyon ETH yaktı.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Londra hard fork sonrasında Ethereum 2 milyon ETH yaktı
Londra hard fork sonrasında Ethereum 2 milyon ETH yaktı

Londra hard forku, ağ yüküne bağlı olarak işlem ücretlerinin bir kısmını yakmayı ve gaz fiyatı oynaklığını azaltmayı içeren EIP-1559 teklifini içeriyor.

Ortalama olarak, protokol dakikada 6 ETH yakar. NFT segmenti, yok edilen tüm madeni paraların veya 701.597 ETH’nin %35’ini oluşturuyor. İkinci sırada 651.336 ETH (%33) ile DeFi hizmetleri yer alıyor.

Dikkatinizi Çekebilir: Bu Altcoin Justin Bieber’in dikkatini çekti

Coin yakma mekanizması Ethereum üzerinde deflasyonist bir baskı oluşturuyor. Teoride, ikinci en büyük kripto para biriminin büyük harf kullanımıyla emisyonu negatif olabilir. Protokolün birkaç gün boyunca yayınladığından daha fazla ETH’yi dolaşımdan kaldırdığı dönemler zaten kaydedildi.

Ethereum günlük emisyonu
Ethereum günlük emisyonu

Daha önce, Ethereum 2.0 mevduat sözleşmesinde bloke edilen fon miktarı 10 milyon ETH’yi aştı.

Vitalik Buterin’in ZK-Rollups teknolojisini kullanırken işlem maliyetlerini azaltmak için iki teklifte bulunduğunu hatırlayın.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu