Altcoin HaberleriHaberlerKripto Para Haberleri

LMAX, Kripto Vadeli İşlem Ürünü Piyasaya Sürmeyi Planlıyor

Fintech şirketi LMAX Group, endüstri türevleri pazarını tamamlayan bir kripto vadeli işlem ürünü başlatmak için İsviçre finansal hizmetler grubu SIX ile ortaklık kurdu.

Fintech şirketi LMAX Group, endüstri türevleri pazarını tamamlayan bir kripto vadeli işlem ürünü başlatmak için İsviçre finansal hizmetler grubu SIX ile ortaklık kurdu.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Bugünkü duyuruya göre, nakit ödemeli kripto varlıkları için LMAX vadeli işlem ürünü, düzenleyici onayına tabi olarak 2022’nin üçüncü çeyreğinde piyasaya sürülecek ve USD’ye dayalı BTC ve ETH vadeli işlemlerini içerecek. Başlangıçta haftada beş gün, günde 23 saat satışta olacak olsa da şirket, açıklanmayan bir tarih olan 7/24 dağıtıma genişletmeyi planlıyor.

Dikkatinizi Çekebilir: Morningstar, XRP dağıtıyor

Londra merkezli LMAX CEO’su David Mercer, “Kripto vadeli işlem piyasası spottan üç kat daha büyük ve derin kurumsal likiditeye erişim sunarak, kripto ve blok zinciri finansmanı olgunlaştıkça piyasaya girmek için önemli bir fırsat sağlıyoruz” dedi. bir açıklama.. “Bu çığır açan çözüm, hızla artan sayıda kurumsal katılımcının ihtiyaçlarını karşılayarak, 7/24 kripto para vadeli işlem ticaretini mümkün kılarak açığı kapatacak.”

Lansman, kripto sektöründeki diğer bazı önemli oyuncuların türev piyasalarına girmesini takip ediyor. Bu haftanın başlarında Coinbase, FairX’i satın aldığını duyurduktan sonra bir türev ürün sunma yolunu çizdi. Kripto para borsası FTX. ABD ayrıca bir kripto vadeli işlem ürünü başlatma planını da sürdürüyor.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu