Kripto Para Analizleri

Litecoin Analizi 9 Temmuz

Litecoin Analizi 9 Temmuz

Küresel kripto piyasası, volatilitenin norm olarak ortaya çıkmasıyla 24 saat içinde kapitalizasyonunun %2.29’unu kaybetti. Bitcoin de %1,29 oranında değer kaybetti ve yazının yazıldığı sırada 35.000$ direnç seviyesinin altında işlem görmeye devam etti.

LTC ve DOGE , artan satışlarla düşüş ve değişken piyasalara açıldıkça, birçok altcoin de benzer bir model izledi . AAVE’nin kuzeye giden yükselişi de yeni profesyonel platformunun duyurulmasına rağmen son düşüşle kesintiye uğradı.

LTC-analiz
LTC-analiz

Litecoin’in fiyatında 24 saatlik bir %2,27’lik düşüş , basın zamanında görülebilirken, alt, geçen hafta değerinin % 4,9’unu kaybetti. LTC, birkaç hafta boyunca fiyat kanalında işlem gördükten sonra dün 130 dolarlık desteğini kaybetti. Bununla birlikte, alt 4 saatlik grafikte hafif toparlanmalar kaydetti ve yazı yazılırken 131.3$’dan işlem gördü.

Bollinger Bantlarının ayrışması , varlığın volatil hale geldiği için piyasada dik fiyat hareketinin beklenebileceğini gösterdi.

Birkaç gün boyunca medyan çizginin yakınında gezindikten sonra, aşırı güçlü satışlar Göreceli Güç Endeksini (RSI) aşağıya itti . Küçük bir artış gözlemlenmesine rağmen, gösterge oldukça düşüş bölgesinde kaldı. Daha fazla satış baskısı, onu ileriye dönük aşırı satım bölgesine gönderebilir.

Ayı momentumu, 7 Temmuz’dan bu yana alt’ın fiyat grafiğine hakim oldu. Ancak Müthiş Osilatör histogramının altında yeşil bir çubuğun görünmesi, yükseliş momentumunun bir kez daha süründüğü anlamına gelebilir. LTC, 130 dolar destek seviyesinin yakınında işlem görürken, yakın zamanda 149.8 dolarlık tavanın üzerine çıkması pek olası görünmüyordu.

NOT: Yukarıdaki grafikler ve bilgiler yatırım tavsiyesi değildir. Kripto paralara yatırım çok risklidir lütfen kendi araştırmalarınızı yapmadan yatırım yapmayın.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.
Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.
Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu