HaberlerKripto Para Haberleri

LinkedIn’de Kripto Para Piyasaları İçin İş İlanları %300’den Fazla Arttı

LinkedIn'de Kripto Para Piyasaları İçin İş İlanları %300'den Fazla Arttı

Ani yükseliş, büyük olasılıkla blok zinciri girişimlerine artan sermaye akışından kaynaklanıyor.
Büyük Teknoloji firmaları, kripto ekiplerinin sürüler halinde oluşturulduğunu duyurdular.

Bir LinkedIn analizi, geçen yıl kripto ile ilgili iş ilanlarında bir artış olduğunu ortaya çıkardı. Bu, endüstrinin son birkaç ayda yaşadığı yıldız büyümesinin göstergesidir.

LinkedIn’de Kripto İş İlanları Ani Yükseldi

Profesyonel ağ oluşturma platformunun verilerine göre, 2020 ve 2021 arasında kriptoyla ilgili iş ilanları %395’in üzerinde artış gösterdi. Kripto alanındaki bu büyüme, daha geniş teknoloji pazarındaki büyümeyi geride bıraktı ve bu büyüme, iş ilanında yalnızca %98’lik bir artış gördü. Aynı dönem.

Bu ilanların çoğu, blockchain teknolojisini dahil etme talebinde artan bir artış gören yazılım ve finans endüstrilerindeydi. Diğer endüstriler, muhasebe, danışmanlık, personel ve hatta bilgisayar donanımı gibi hizmetleri içerir ve blok zinciri geliştiricileri ve mühendisleri en çok aranan rollerden bazılarıdır.

PitchBook’tan alınan verilere göre, 2021’de küresel olarak kripto para birimine ve blockchain girişimlerine 30 milyar doların üzerinde yatırım yapıldığından, kurumların ilgisi bu artışı tetikledi. önemli kazanımlar elde etme potansiyeli.

2021, gelişmekte olan pazar için mükemmel bir yıldı. Piyasa dalgalanmalarına rağmen, büyük dijital varlıkların birçoğu yılı iyi bir kârla kapattı ve birçok kripto evangelisti tarafından altına alternatif olarak selamlanan Bitcoin, takvim yılı boyunca geleneksel olarak tercih edilen enflasyon korumasını geride bıraktı.

Tüm bunlar, Jeremy Siegel gibi uzmanların, genç yatırımcılar için enflasyonist bir hedge olarak Bitcoin’in şimdi altının yerini aldığını iddia etmesine yol açtı. Bazı çevrelerde, özellikle düzenleme görüşmelerinde bir miktar şüphecilik devam etse de, tüm göstergeler devam eden kurumsal ilgiye işaret ediyor.

Dikkatinizi Çekebilir: Changpeng Zhao, Binance’in Son Yıllardaki Büyük Başarısının Arkasındaki Sihri Açıkladı

Büyük Teknoloji Firmaları Kripto Para Birimi Takımları Kuruyor

Mayıs 2021’de Apple , kripto para birimi ve alternatif ödeme çözümleri konusunda deneyime sahip bir İş Geliştirme Yöneticisi için bir açılış ilanı yayınladı . Bununla birlikte, şirketin CEO’su Tim Cook, şirketin yalnızca gelişmekte olan pazara “baktığını” itiraf etti, ancak kripto ile ilgili ürünleri piyasaya sürmek için acil bir planları olmadığını açıkladı.

Bu çizgiyi çeken sadece Apple değil. Ödeme çözümleri devi Visa, beş önemli kripto işe alım ve yerleştirme gerçekleştirdi. Catherine Carle, Chike Ukeagbu, Anuj Bathal, Daniel Mottice ve Alex Chiang, topluluk geliştirmeden kripto stratejisine kadar değişen pozisyonları doldurmak için işe alınanlar arasında.

Kripto firmalarının ve diğer teknoloji firmalarının son zamanlardaki işe alım çılgınlığı, ekosistemin şu anda yaşamakta olduğu gelişen büyümenin bir göstergesi olarak yorumlanabilir. Geçen ayın sonlarında bir sızıntı, Meta’nın gelecekteki CTO’su Andrew Bosworth’un personeli blok zinciri alanına girmekten çekinmemeye teşvik ettiğini ortaya çıkardı.

Belirli alanlardaki düzenleyici aksaklıklara rağmen blok zinciri ile ilgili ürünlere katılma talebi artmaya devam ettikçe kurumsal ilginin devam edeceğine dair göstergeler var.

Kripto Para: Kripto Para Haberlerini Okudunuz.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.
Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.
Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu