Bitcoin HaberleriHaberlerKripto Para Haberleri

Lightning Network kapasitesi 3.500 BTC’yi aştı

Bitcoin Lightning Network için ikinci katman çözümü gelişmeye devam ediyor - içinde kilitlenen toplam BTC sayısı 3.500'ü aştı.

Lightning Network kapasitesindeki hızlı büyüme 2021 yılının ilk aylarında başladı ve Kasım ayı sonuna kadar devam etti. Bu süre zarfında çözüm kanallarındaki bitcoin sayısı 1.050 BTC’den 3.250 BTC’ye yükseldi. Kasım ayından sonra Lightning Network kapasite büyümesi yavaşladı, ancak geçen ay ağ daha aktif bir şekilde gelişmeye başladı. Lightning Network’ün kapasitesi tarihte ilk kez 3.500 BTC’yi aştı.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Lightning Network’ün “büyük harf kullanımı”nın hala rekordan uzak olduğunu unutmayın. Geçen yıl Kasım ayında, çözümde bloke edilen bitcoinlerin değeri 215 milyon dolara ulaştı.Şimdi rakam sadece 147 milyon dolar.Tabii ki, bu rakam geçen yıl Kasım ayında tarihi zirvelere ulaşan ancak o zamandan beri önemli ölçüde düşen bitcoin oranına bağlı.

Dikkatinizi Çekebilir: 2022’nin Zirvesini Ethereum Görebilir! ETH Büyüyor, Talep Çok

Buna rağmen, Lightning Network’ün gelişimi oldukça istikrarlı bir şekilde devam ediyor. Böylece, Kasım ayı başlarında ağ kapasitesi 3.400 BTC’yi aştı.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu