Altcoin HaberleriFinansHaberlerKripto Para AnalizleriUNUS SED LEO (LEO)

LEO Token Analiz ve Yorum, Altcoin Ne Durumda?

Bitfinex’in LEO tokeninin fiyatı, çalınan Bitcoin’in ele geçirildiği haberini takiben yükseldi, ancak bu kazançların bir kısmından vazgeçiyor.

Leo Token’a Ne Oldu?

Bitfinex’in UNUS SED LEO Token’ı ( CRYPTO :LEO ) Salı günü büyük kazançlar kaydettikten sonra bugün bir miktar zeminden vazgeçiyor. Kripto para biriminin token fiyatı, Çarşamba günü saat 15:15 ET itibariyle önceki 24 saatlik dönemde kabaca %9,3 düştü. Bu arada, Bitcoin ( CRYPTO:BTC ) kabaca %3,3 ve Ethereum’un ether tokeni kabaca %6,3 arttı.

LEO Token, ABD hükümetinin 2016 yılında Bitfinex borsasından çalınan yaklaşık 3,6 milyar dolarlık Bitcoin’e el koyduğu haberlerinin ardından Salı günü büyük kazançlar elde etti, ancak token şimdi bazı satışlar görüyor. Bugünün geri çekilmesine rağmen, LEO, ticaretin son haftasında kabaca %62,5 arttı.

Dikkatinizi Çekebilir: Web 3.0, Finansal Sistemlerin Çalışma Şeklini Nasıl Değiştirecek?

Leo Token Neden Düşüyor?

Salı günü, Adalet Bakanlığı (DOJ) yetkililerinin Bitfinex borsasının 2016 hackine bağlı yaklaşık 94.000 Bitcoin jetonunu ele geçirdiğine dair haberler geldi. Departman tarihindeki en büyük finansal ele geçirme olduğu söyleniyor ve iyileşme, Bitfinex’in kripto para birimi için önemli bir olumlu katalizör oldu.

LEO dün token başına tüm zamanların en yüksek seviyesi 8.14 dolara yükseldi ve kripto para birimi bugünün satışını takiben bu fiyat noktasından yaklaşık %18 düştü. Token, daha geniş kripto para piyasasının yükseliş ivmesine sahip olmasına rağmen bugün zemin kaybediyor, ancak dünün patlayıcı kazanımlarının hemen ardından bir miktar zemin kaybettiğini görmek şaşırtıcı değil.

Peki Şimdi Ne Olacak?

UNUS SED LEO, Bitfinex’te işlem yapmak için kullanılan bir kripto para birimidir ve yatırımcılar, DOJ’nin ele geçirilmesini değerlemesi için bir nimet olarak görmektedir. Bitfinex borsasının 2016 hackinde yaklaşık 120.000 Bitcoin jetonu çalındı ​​ve DOJ şimdi bu alışverişin yaklaşık %78’ini geri almış olabilir.

Bitfinex daha önce, geri kazanılan miktarın %80’ini UNUS SED LEO jetonunu satın almak ve ardından yakmak için harcamayı taahhüt etmişti. Yanan jetonlar, dolaşımdaki toplam kripto para miktarını azaltacak ve muhtemelen bu süreçte değerini artıracaktır.

UNUS LEO Token şu anda yaklaşık 6,4 milyar dolarlık bir piyasa değerine sahip ve değerlemeye göre en büyük 29. kripto para birimi olarak yer alıyor.

Sorumluluk Reddi: Bu sayfalardaki bilgiler, riskler ve belirsizlikler içeren ileriye dönük ifadeler içermektedir. Bu sayfada yer alan piyasalar ve araçlar yalnızca bilgilendirme amaçlıdır ve bu varlıklarda hiçbir şekilde alım veya satım tavsiyesi olarak görülmemelidir. Herhangi bir yatırım kararı vermeden önce kendi kapsamlı araştırmanızı yapmalısınız. Kripto Para Haber Sitesi Coinfili, bu bilgilerin hata, hata veya önemli yanlış beyan içermediğini hiçbir şekilde garanti etmez. Ayrıca, bu bilgilerin güncel nitelikte olduğunu garanti etmez. Açık Kripto Piyasalara yatırım yapmak, yatırımınızın tamamının veya bir kısmının kaybının yanı sıra duygusal sıkıntı da dahil olmak üzere büyük bir risk içerir. Toplam ana para kaybı da dahil olmak üzere kripto para veya genel yatırımla ilgili tüm riskler, kayıplar ve maliyetler sizin sorumluluğunuzdadır. Bu makalede ifade edilen görüş ve görüşler yazarlara aittir ve Coinfili’in veya reklamcılarının resmi politikasını veya konumunu yansıtmayabilir. Yazar, bu sayfada yayınlanan bağlantıların sonunda bulunan bilgilerden sorumlu tutulamaz. Makalenin gövdesinde aksi açıkça belirtilmemişse, yazının yazıldığı sırada yazarın bu makalede belirtilen hisse senetlerinde herhangi bir pozisyonu ve adı geçen herhangi bir şirketle herhangi bir ticari ilişkisi yoktur. Yazar, bu makaleyi yazdığı için Coinfili’ten başka bir ücret, tazminat almamıştır. Coinfili ve yazar kişiselleştirilmiş öneriler sağlamaz. Yazar, bu bilgilerin doğruluğu, eksiksizliği veya uygunluğu konusunda hiçbir beyanda bulunmaz. CoinFili ve yazarı, bu bilgilerden ve bunların görüntülenmesinden veya kullanılmasından kaynaklanan herhangi bir hata, eksiklik veya herhangi bir kayıp, yaralanma veya zarardan sorumlu olmayacaktır. Hatalar ve eksiklikler hariçtir. Yazar ve CoinFili kayıtlı yatırım danışmanı değildir ve bu makaledeki hiçbir şey yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kripto Para Haberleri

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu