HaberlerNFT Haberleri

LeBron James, Crypto.Com İle NFT İlk Çıkışını Yapıyor

Crypto.com, LA Lakers efsanesi LeBron James'in rastgele seçilmiş 5.500 hayranına özel NFT koleksiyonunun airdropunu duyurdu.

Hızlı Hayranlar NFT Kazanır

NFT’leri alan hayranlar, Crypto.com’un LeBron James’in yer aldığı Super Bowl reklamında gizli bir QR kodunu tespit edip tarayacak kadar keskin gözlüydü. “The Moment of Truth” olarak adlandırılan koleksiyon, Super Bowl reklamının çekimlerinden sahne arkası anlarının anlık görüntülerini içeriyor ve üç katmanda ve çeşitli sürümlerde 15 NFT’den oluşuyor.

Crypto.com lansmanı tweetleyerek duyurdu,

“LeBron James’in yer aldığı “The Moment of Truth” NFT Koleksiyonu ile tanışın. Büyük Oyun Noktamızda gizli QR kodunu bulan rastgele seçilmiş dedektiflere uçakla iniş”

Reklam sırasında ekranda beliren QR kodunu bir anlığına başarılı bir şekilde tespit eden ve hızlıca taramaya karar veren hayranlar, Crypto.com NFT platformuna kaydoldukları gizli bir web sayfasına yönlendirildiler. Sonuç olarak, kayıt yaptıran bu rastgele seçilmiş hayranlardan 5.500’ü ücretsiz olarak bir NFT aldı.

Çocukları Eğitmek İçin LeBron X Crypto.Com

LeBron, Ocak 2022’de duyurulan Crypto.com ile zaten bir ortaklığa girdi. Ortaklık, dijital varlıklar hakkındaki farkındalığı artırmayı ve öğrencilerin kripto para birimi hakkında bilgi edinmelerini sağlamayı amaçlıyor. 2015 yılında LeBron James Aile Vakfı (LJFF).

LeBron dedi ki,

“Geldiğim topluluk gibi toplulukların geride kalmamasını sağlamak istiyorum. Crypto.com ve ben, dahil edilmek için ihtiyaç duydukları bilgi ve araçlarla topluluğumu eğitme ve destekleme ihtiyacı konusunda aynı fikirdeyiz. bu fırsatları topluluğuma getirmek için onlarla birlikte çalışıyorum.”

Bu NFT’lerin ikincil piyasa satışlarından elde edilen tüm gelirler LJFF’ye gidecek.

Dikkatinizi Çekebilir: Profesyonel E-Spor Organizasyonu Misfits Gaming, Tezos İle Uzun Sürecek Bir Blockchain Ortaklığını Duyurdu.

Reklamın Arkasındaki Hikaye

NFT’ler için doğrudan ilham kaynağı olan reklam, LeBron’un 18 yaşındaki genç bir gençken kolej veya NBA arasında karar vermek zorunda kaldığı önemli bir ana bir bakış niteliğinde. Reklamı bu anda öne çıkarma kararı hakkında konuşan Crypto.com Kreatif Direktörü Ben Lay, şunları söyledi:

“Büyük kararlar almayla ilgili bu çok insani hikayeyi ölümsüzleştirmek istedik. Hayatındaki çok kişisel bir ana değindiği için, ona storyboard’u sunmak için başlangıçta oldukça gergindik. Ama fikri anında sevdi. LeBron James bir ikon ama tarihi ve yetiştirilişi, hepimizin onunla bağlantı kurabilmemizin nedeni ve bu hikayeyi bu kadar güçlü yapan şey.”

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu