Bitcoin HaberleriHaberler

Kuzey Amerika Bitcoin Konferansı ile Ay’a Gidiyor

Butik uzay eğitimi ve seyahat şirketi Astranaut , 2022 Kuzey Amerika Bitcoin Konferansı’nda uzaya bir ücretsiz bilet veriyor. Bu dönüm noktası fırsatı, insanlığın uzay yolculuğu, kripto para birimi ve blok zinciri alanlarında genişleme ve yenilik yapma konusundaki öncü çabalarının zirvesini temsil ediyor.

Eşi benzeri görülmemiş bir hediye, Ethereum , Litecoin , Dash , Factom, Blockchain Capital gibi yüzlerce blok zinciri ve kripto projesinin – toplu olarak 568 milyar doların üzerinde bir piyasa değerine sahip olan projelerinin – başlatılmasından sorumlu olan aynı aşamada gerçekleşecek … “ve şimdi heyecanlıyız Keynote CEO’su Moe Levin , Miami sahnemizden uzaya gerçek bir insanı fırlatmak için” diyor. “TNABC’ye şahsen katılan herkes otomatik olarak Uzay Bileti Eşantiyonu’na ücretsiz olarak girecek ve kazananı son gün kura çekip sahnede açıklayacağız. ”

Astranaut’un kurucusu ve CEO’su Shannon Graham, “Astranaut’un NFT‘ler, kripto ve benzeri görülmemiş uzay eğitimi ve seyahati yoluyla yaratmayı amaçladığı bu heyecan verici geleceği şekillendirmeye yardımcı olacak yenilikçiler ve erken benimseyenler arasında Kuzey Amerika Bitcoin konferansında olmaktan heyecan duyuyoruz” dedi.

Dikkatinizi Çekebilir: Kripto Para Birimleri Fiyat Tahmini: Bitcoin, Axie Infinity & Ethereum

Shannon Graham 16 yaşında girişimci oldu. Projeleri arasında video oyunu bağımlılığını sona erdirmeyi, Yeni Zelanda’da teknoloji girişimcilik seviyelerini yükseltmeyi ve bir fintech girişimi aracılığıyla İspanyol göçmenler için finansal güç oluşturmayı amaçlayan dünyanın ilk platformunu başlatmaya yardım etmek yer alıyor.

Graham, “Kripto ve uzay araştırmaları gibi gelişen birden fazla pazarın kavşağında dururken, her ikisi için de fayda ve anlatı tamamen açık. Misyonumuz, onları dahil olan herkes için anlam ve uzun vadeli değer taşıyan bir şeye dönüştürmektir.”

Kuzey Amerika Bitcoin Konferansı Uzay Bileti Eşantiyonu, katılımcıların Mark Cuban, Harry Yeh ve Tether, Tezos, Wax’ın kurucuları dahil olmak üzere gezegenin en parlak ve en parlak beyinlerinden haber alabilecekleri, zaten dinamik bir etkinlikte kesinlikle güçlü ve dönüm noktası olacak Tron, Voyager ve Fantom.

Kuzey Amerika Bitcoin Konferansı, kripto olaylarının öncüsüdür ve Hackathons, Pitchfests, NFT galerileri, Bitcoin Müzeleri, düşünce liderleri ve değişim yaratıcıları içeren canlı podcast oturumları ile dolu birinci sınıf deneyimlerin küratörlüğünü yaparak en etkili yıllık etkinlik olmaya devam etti. Ran Neu-ner (Crypto Banter’ın sunucusu), özel partiler ve mesai sonrası deneyimler gibi. Bu yılki konferans ayrıca Bitcoin , NFT’ler, Metaverse, Defi , DAO‘lar, Stablecoinler, Blockchain ve daha pek çok konuda ustalık sınıfları içerecek.

Onaylanan konuşmacılar şunları içerir:

  • Mark Cuban, Milyarder, 18 blok zinciri şirketinin sahibi
  • Harry Yeh, genel müdür, Quantum Fintech Group
  • Kathleen Breitman, Tezos’un kurucu ortağı
  • Ran Neu-eur, ev sahibi, Crypto Banter
  • Peter Smith, CEO ve Blockchain.com’un kurucusu
  • Jenna Pilgrim, Streambed CEO’su ve kurucu ortağı
  • Charlie Shrem, ev sahibi, Anlatılmamış Hikayeler
  • Matthew Roszak, BLOQ başkanı ve kurucu ortağı
  • Craig Sellars, Tether’in kurucu ortağı
  • Coinfund Portföy Büyüme Başkanı Vanessa Grellet

Kuzey Amerika Bitcoin Konferansı, önde gelen teknoloji uzmanlarını ve bozulma öncülerini, içeriden öğrenenlerin görüşlerini, geleneksel olmayan bilgeliği ve endüstri bilgisini, yenilikleri ve fırsatları paylaşmak için bir araya getiriyor.

Biletler , tam konuşmacı listesi ve etkinlik gündemiyle birlikte BTC Miami web sitesinde satışta .

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu