Altcoin HaberleriHaberlerKripto Para HaberleriSolana (SOL)

Kusama’nın (KSM) kurucusu Dr. Gavin Wood, Solana (SOL) kesintisi Hakkında konuştu

Solana’daki Kesinti için konuşan KSM Kurucusu Twitter’da Kendi yorumunu yaptı.

Gerçek ademi merkeziyetçilik ve iyi tasarlanmış güvenlik

Gavin Wood, “Ethereum katili” Solana’nın (SOL) maruz kaldığı ağ tıkanıklığı hakkında yorum yapmak için Twitter’a gitti. İşlemlerini normale döndürmek için doğrulayıcıları ve ağı yeniden başlatmaya karar verdi.

ilgili içerik : Solana (SOL) nedir ?

Böylece, “merkezi olmayan” ağdaki sorunlar koordineli, “merkezileştirilmiş” bir şekilde ele alındı. Dr. Wood, blok zinciri ağlarının etkileyici veriminin merkezileşme pahasına elde edilmemesi gerektiğini belirtiyor.

Bu nedenle, “gerçek ademi merkeziyetçilik” ve “iyi tasarlanmış güvenlik”, saniyede on binlerce işlemi işleme yeteneğinden daha değerli olduğunu vurguladı.

Solana geri döndü, SOL iyileşti

Ağ doğrulayıcılar tarafından yeniden başlatıldığından Solana (SOL) işlemleri normale döndü. Şimdi, ana ağ beta sürümü v1.6.25’e güncellendi.

Solana Vakfı tarafından tutulan Solana Status hesabına göre, dApp’lerin ve borsaların operasyonlarının tam olarak kurtarılması birkaç saat sürecek.

SOL, Fiyatında Tekrardan bir dalgalanma başladı.

Solana Yatırımcıları Anlık olarak güven teşkil ettiği endişesine girselerde şuanlık durum iyi gibi görünüyor.

Daha Fazla Altcoin Haberleri için tıklayın.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu