Altcoin HaberleriBitcoin HaberleriHaberlerKripto Para Haberleri

Kurumlar bir haftada kripto fonlarından 110 milyon dolar çekti

Kurumsallar kripto paralarını sattı mı?

Geçen hafta kripto fonları için başarısız oldu. Coinfili.com tarafından hazırlanan bir rapora göre, bunlardan kurumsal yatırımcılar yaklaşık 110 milyon dolar çekti.

Son dakika haber ve gelişmelerden haberdar olmak için bizi Twitter‘da takip edin.

Analistler, Mart ayı başlarında, son üç ayda kripto fonlarına en büyük sermaye girişini kaydettiklerini kaydettiler.

Bu eğilim cesaret vericiydi. Kurumsalların kripto dönüşü, bitcoin ve diğer dijital para birimlerinin geri tepmesi için koşullar yarattı.

Ancak geçtiğimiz hafta yaşanan sermaye çıkışı, yatırım fonları ve finans şirketlerinin belirsizlik karşısında henüz risk almaya hazır olmadığını gösterdi. Kendilerine göre daha güvenilir araçlara yatırım yapmayı tercih ediyorlar.

Dikkatinizi Çekebilir: Dan Schulman: Kripto para birimleri ve blok zinciri finansal sistemlerinde reform yapacak

Bitcoin ve ethere odaklanan fonlardan kurumlar sırasıyla 69.9 milyon dolar ve 50,6 milyon dolar çekti.

Ancak CoinFili araştırmacıları, blok zinciri şirketlerinin hisselerine odaklanan fonlara bir fon akışı kaydetti. Yatırımcılar bu enstrümanlara yaklaşık 4 milyon dolar yönlendirdi.

Bitcoin Mart ayında dar bir aralıkta işlem görüyor. 40.000 doların üzerindeki değerlerde tutunacak desteği yok.

15 Mart Salı gecesi, BTC oranı 38.739 dolara düştü. En büyük altcoinler Ethereum (ETH) ve Binance Coin (BNB) de geri çekildi, sırasıyla 2.533 dolara ve 365 dolara düştü.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu