Altcoin HaberleriApe CoinHaberlerKripto Para HaberleriNFT Haberleri

Kullanıcı Anında Kredi İle 1.1 Milyon Değerinde ApeCoin Aldı!

NFT koleksiyonu Bored Ape Yacht Club'ın yaratıcıları, %15'i NFT sahiplerine dağıtılan ApeCoin jetonlarını yayınladı. Kullanıcılardan biri anında kredi aldı, bir NFT satın aldı ve 1,1 milyon dolar değerinde ApeCoin aldı.

BAYC geliştiricileri, jeton verirken NFT kullanım süresini kontrol etmedi. Bu nedenle, kullanıcı NFT satın alabilir, ApeCoin dağıtımına katılabilir ve tokenini hemen satabilir. Ve böylece oldu – bilinmeyen bir kullanıcı beş BAYC jetonu satın aldı, 1,1 milyon dolar değerinde ApeCoin aldı ve hemen NFT’yi sattı.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Bored Ape Yacht Club ve Mutant Ape Yacht Club NFT sahiplerine 10.094 ApeCoin verildi. Değerleri 80.000$ ile 200.000$ arasında değişiyor.Tokenlerin dağıtımı anlık görüntü bazında değil, NFT sahiplerinin cüzdanlarında gerçekleştirildi. Bu nedenle, kullanıcılardan biri anında kredi alabildi, yaklaşık 500 ETH (1,4 milyon $) değerinde BAYC #7594, #8214, #9915, #8167 ve #4755 jetonları satın aldı, 1,1 milyon $ değerinde ApeCoin aldı ve NFT’leri sattı.

Bütün bunlar tek bir “anlık kredi” işleminde yapıldı. Aynı zamanda anında kredi temin etmek için kullanıcı, BAYC koleksiyonundan 300.000$’a NFT satın aldı, ardından anında kredi çekti, NFT aldı ve 60.564 ApeCoin aldı. Bu jetonları Uniswap borsasında 399 ETH karşılığında sattı ve bu satış anındaki döviz kuru üzerinden 1,1 milyon dolar oldu.

Dikkatinizi Çekebilir: Ripple’ın İş Ortağı, SWIFT Ödemelerde %90 Maliyet Azaltma Açıklaması

Daha önce, Deus Finance adlı bir DeFi projesini hackleyen bilgisayar korsanları tarafından anında kredi kullanan bir saldırı kullanılıyordu. 3 milyon dolar değerindeki varlıkları çalmayı başardılar.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu