HaberlerKripto Para Haberleri

Kripto’yu Kurtarmanın İlk Adımları mı? – Kripto Haberleri

Kripto'yu Kurtarmanın İlk Adımları mı? - Kripto Haberleri

Bugün kripto pazarları için yeşil doğdu. Bitcoin, geçen yıl 10 Kasım’da 69.000 dolarlık zirveden bu yana tutulan aşağı yönlü trend çizgisine karşı bir kez daha dürtüyor. Trend çizgisi delinir ve yukarıda tutulursa, trendin tersine dönme şansı daha da artar.

Ethereum, bitcoin ile tam olarak aynı günde zirve yaptı ve aynı aşağı yönlü yörüngeyi takip etti. BTC’nin yaklaşık %52 kaybettiği yerde, ETH yaklaşık %55 düştü, ancak şimdi belki de geri dönüş yolunda olsalar da ETH, BTC’nin şu anki %13’ünü biraz aşan %24 kazandı.

Bu şimdi değişen hikaye gibi görünüyor. Bitcoin her zaman daha önce suçlamayı yönetti ve ardından altlar geldi. Ancak şimdi, genellikle daha büyük hamleler yapanlar ETH ve ana alt’lar. Bu hikaye, bir kez daha %40’lık ana desteğe doğru giden BTC hakimiyetinde kendini gösteriyor.

Dikkatinizi Çekebilir: Gamestop, NFT Marketplace’i Başlatmak İçin Immutable X İle Ortaklar

Daha yüksek zaman dilimleri her yönden oldukça iyi görünüyor. Bitcoin, Ethereum ve tüm katman 1 blok zincirleri haftalık ve aylık stokastik RSI’da dibe vuruyor, bu da stokastik alttan yükselmeye başladığında yakında yukarı doğru ivme kazanabileceklerini gösteriyor.

Sonunda bir kripto yükselişinin gerçekten olması gerektiği kolayca iddia edilebilir. Dolar muhtemelen bugünlerde gerçek temel değerin güvenilir bir göstergesi değil, unutulmak üzere basıldıkça daha değersiz hale geliyor, ancak yatırımcılar hala fiat knackers’taki en yakışıklı at olarak algılandığı için güvenli limanını arıyorlar. avlu.

Ancak, giderek daha fazla yatırımcı, doların yanı sıra diğer tüm itibari para birimlerinin de gününü geçirdiğini ve değer kaybı nedeniyle satın alma güçlerini hızla kaybettiğini anladıkça bu durum değişecektir.

Pek çok portföyde hala daha riskli varlık olarak görüldüğü için kriptonun daha da düşmesi gerekebilir, ancak sağlam paranın tekrar gününün olduğu zaman gelecek. Kripto şafağı üzerimizde.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu