HaberlerKripto Para Haberleri

Kripto ve Meta Dünyasının En İyi Oyun Coinleri

Kripto ve Meta Dünyasının En İyi Oyun Coinleri

CryptoDiffer’ın paylaşımına göre, en fazla rağbet gören oyun coinleri şu sıralamaya göre devam ediyor: Bomb Crypto, Splinterlands, Sunflower Farmers, Upland, MOBOX, Axie Infinity, Crazy Defense Heroes, X World Games, Farmers World, DeFi Kingdoms, Galaxy, Blocks, SecendLive, The Crypto You ve Elfin Kingdom.

BombB Crypto, oyuncuların BCOIN aramak ve canavarlarla savaşmak için programlanmış bir grup cyborg bomba kahramanını yönettiği bir play-to-earn oyunu. Oyun Senspark tarafından geliştirildi. BombB Crypto, ödeme, satın alma ve piyasa açık artırması yoluyla toplanabilen kahraman NFT’lere sahip.

Sunflower Farmers, kullanıcıların çiftçilik imparatorluklarını kurarken ekmeye, zanaat yapmaya, maden çıkarmaya, doğramaya, balık tutmaya, dövüşmeye ve daha pek çok şeye davet edildiği, açık kaynaklı bir play-to-earn oyunu. Çoğu çiftçi, Sunflower token’leri kazanmak için ekim ve hasat yaparak başlıyor.

Dikkatinizi Çekebilir: Bitcoin iki hafta sonra ilk kez 40.000 doları aştı

MOBOX, kullanıcıları katılımları ve eğlenceleri için ödüllendirerek güçlendiren, topluluk odaklı bir platform. MOBOX Protocol, en iyi verim çiftçiliği olan DeFi’yi GameFi yaratan Gaming NFT’leri ile birleştiriyor. Oynaması Ücretsiz, play-to-earn için yeni bir devrim.

Piyasanın en tanınmışı olan Axie Infinity, Ethereum tabanlı kripto para birimi AXS ve SLP kullanan NFT tabanlı bir online play-to-earn oyunu. Bu arada altcoin, Mayıs 2021 itibarıyla en pahalı NFT koleksiyonu unvanını ele kazandı.

Crazy Defense Heroes, milyonlarca indirmeye sahip, oynaması ücretsiz bir kule savunma mobil oyunu. Oyuncular çok sayıda kule, büyü, kahraman ve ekipman kartı kullanarak kendi savunma stratejilerini geliştirebiliyorlar.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu