Altcoin HaberleriBinance Coin (BNB)HaberlerKripto Para AnalizleriKripto Para Haberleri

Kripto uzmanları, Binance Coin’in (BNB) 2030 yılına kadar 2.400 doların üzerinde ticaret yapacağını tahmin ediyor

Kripto uzmanları, Binance Coin'in (BNB) 2030 yılına kadar 2.400 doların üzerinde ticaret yapacağını tahmin ediyor

Hikaye Öne Çıkanlar
  • Binance Coin (BNB), Binance kripto para değişim borsasının çıkardığı bir kripto para birimidir. Binance Coin (BNB) ERC-20 tabanlı bir kripto para birimi olarak çıkarılmıştır, fakat daha sonra Binance kendi zincirini kurmuş ve BEP2 tabanlı bir alt yapıya geçmiştir.

Endüstri uzmanları, Binance borsası tarafından çıkarılan kripto para birimi Binance Coin’in ( BNB ) önümüzdeki on yılda istikrarlı bir şekilde büyümesi ve 2030 yılına kadar 2.400 doları geçebileceğine inanıyor.

BNB’nin fiyatını değerlendirmek için Finder tarafından 6-17 Ocak tarihleri ​​arasında düzenlenen bir ankete kripto ve fintech endüstrisinden toplam 33 profesyonel katıldı.

Bu gruptan 14 analist, Binance Coin’in önümüzdeki on yıldaki başarısı hakkında tahminlerde bulundu.

Bu uzmanlara göre, CoinMarketCap verilerine göre BNB’nin 2022’nin sonunda yaklaşık 527 $’dan işlem görmesi ve bu fiyatın yayınlandığı tarihte 382,63 $ (8 Mart 15:16 GMT) olan mevcut fiyatından %37,73 artışla işlem görmesi bekleniyor.

Bazıları diğerlerinden daha iyimser, örneğin Brighton Üniversitesi’nde kıdemli öğretim görevlisi Paul Levy gibi, daha geniş pazarın büyümeye devam ettiğini varsayarak yılın 700 dolarda bitebileceğine inanıyor.

Uzmanlar, fiyatın yükselişine devam edeceğine ve 2025’te 975 dolara ulaşacağına inanıyor – token için sadece üç yıl içinde %154.82’lik bir artış. Son olarak, 2030’da 2.488 dolara yükselmesini bekliyorlar, bu da varlığın basın zamanında fiyatından %550,24 gibi büyük bir artış anlamına geliyor.

Binance Coin fiyat tahmini. Kaynak: Finder
Binance Coin fiyat tahmini. Kaynak: Finder

Ancak, herkes bu kadar iyimser değildi. New South Wales Üniversitesi’nde doçent olan Elvira Sojli, madalyonun bu yıl sadece 300 dolarda biteceğini tahmin etti; bu, Canberra Üniversitesi’ndeki kıdemli öğretim görevlisi John Hawkins tarafından da paylaşılan bir görüş.

Dikkatinizi Çekebilir: Tüm Tron (TRX) işlemlerinin %60’ından fazlası akıllı sözleşmelerle ilgilidir.

Güvenin önemi

Görüşlerdeki bazı tutarsızlıklardan bağımsız olarak, BNB’nin 2022’yi 650 $ fiyatla sonlandıracağına inanan Finder’ın kurucusu Fred Schebesta bir şeyden emin:

“Ethereum, Solana, Avalanche ve Fantom’a benzer şekilde, fiyat tamamen Binance ve Binance Akıllı Zincir topluluğunun protokol için güveni ve yeteneği artırma yeteneğine bağlı olacaktır. Her biri iki adım ileri bir adım geri hareket ettiğinden, bu değerin bu en iyi akıllı sözleşme ekosistemleri arasında lastik bant oluşturması muhtemel görünüyor ”dedi.

Coinfili tarafından bildirildiği gibi, Cardano’nun (ADA) gelecekteki performansına ilişkin tahminlere odaklanan benzer araştırmalar daha önce yapılmıştır. Araştırmada, ankete katılan kripto uzmanları, Cardano’nun fiyatının 2022’nin sonunda 2,72 dolarla biteceğine, 2025’in sonunda 8 doları ve 2030’a kadar 58 doları geçeceğine inandıklarını dile getirdiler.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu