HaberlerKripto Para Haberleri

Kripto Tahmin Piyasaları: Spekülasyon Sohbetlerine Teşvik Ediyor

En başta basit bir gerçekle yüzleşelim. Kripto ticareti ne kadar büyüleyici ve çekici görünse de, herkes için tasarlanmamıştır. Araçlar hakkında çok fazla derinlemesine bilgi, uygun bir risk yönetimi stratejisi, bir riskten korunma stratejisi ve her dakika ağzınızdan çok sayıda ‘WTF’ fışkırması gerektiğini yalnızca seçkin bir azınlığı anlar. Son araştırmalar, kripto yatırımcılarının %90’ının ticarette para kaybettiğini ima etti. Yine de herkes bu tavşan deliğine düşmeyi sever ve bir şekilde bundan da zevk alır.

Nedenini hiç merak ettiniz mi?

İnsanlarda spekülasyon yapmak için doğuştan gelen bir eğilim vardır. Herhangi bir şeyde. GERÇEKTEN HER ŞEY!

Hava koşullarından spora, hisse senetlerine, politikaya ve güneşin altındaki her şeye. Ve oynaklık faktörü devreye girerse, adrenalin seviyesini ‘aya’ yükseltir. Crypto, ağız sulandıran spekülatif bir yemeği telafi etmek için tüm mükemmel bileşenlere sahiptir. Sıcak börek gibi tüketilen bir yemek.

Basitçe söylemek gerekirse, gerçekten eğlenceli. Tamam, belki kısmen eğlenceli, kısmen ciddi bir iş. Ancak, çoğu insanın kripto ticaretinde neden para kaybettiği sorusu ortaya çıkıyor?

Piyasada pek çok versiyon var ama gerçeğe en yakın olanı, insanların kaldıraç, riskten korunma, risk yönetimi, stop-loss vb. gibi karmaşık kavramları anlamadıklarıdır (veya belki de herkesin anlayamayacağı şekilde tasarlanmışlardır? 🤔)

Peki, burada bir çıkmaza mı girdik?

Sadece ve ancak tahmin piyasaları kavramından habersizlerse böyle düşünebilirsiniz. Tahmin piyasaları, gerçek hayattaki olayları tahmin etmenize ve doğru tahminlerle para kazanmanıza olanak tanır.

Sadece çok daha az riskle gelmekle kalmaz (çünkü oyunda skin sahibi olmanız gerekmemektedir), aynı zamanda çok daha kısa sürede büyük ödüller ve yatırım getirisi elde etmenizi sağlar. Bu aslında akşam yemeği vakti spekülasyon tartışmalarınızı bir platforma taşıyor ve haklı olmanız durumunda sizi teşvik ediyor. Şimdi, yalnızca zamanımızın en spekülatif varlığına adanmış bir platform hayal edin: Crypto.

PlotX, kullanıcıların her saat doğru tahminler için 4 kata kadar yatırım getirisi elde ettiği böyle bir platformdur. PlotX’te sadece kripto fiyatlarını tahmin etmekle kalmaz, aynı zamanda her doğru tahmin için kripto kazanırsınız. Bu, basitçe “PARA” yazan bir kombinasyondur. 80k+ kullanıcısına PlotX’te sorarsanız, bu iddiaları doğrulayacaklardır.

PlotX’in tahmin edilebilecek 9 kripto varlığı vardır : BTC, ETH, MATIC, BNB, SOL, AVAX, DYDX, DOGE, AXIE, 4 zaman dilimli: 15 dakikalık, saatlik, günlük ve haftalık. Üzerinde tahmin etmek olsaydı Yani öncelikle BTC bir in saatlik pazarında, sen BTC fiyatı önümüzdeki 1 saat içinde iniş, yukarı çıkmak veya yanlara eğer tahmin zorunda kalacaktır. Kaldıraç gerekmez, riskten korunma yok, stop-loss yok, karmaşık saçmalık yok. Sadece basit bir soru ve tahmininiz. Bu kadar.

Dikkatinizi Çekebilir: Uzun vadeli Ethereum riskleri hakkında bilmeniz gerekenler

Tahmin için bir piyasayı nasıl seçersiniz?

15 dakikalık pazarlar: Uçak iner inmez bagajı almak için ayağa kalkan türden biri misiniz? Olduğu gibi, sabır en iyi erdeminiz değildir. O zaman hızlı pazarlar sizin için, içinizdeki dejen için. Anında piyasalar ve anında ödemeler. Beklemekten nefret mi ediyorsun? Hızlı git.

PLOTX - Tahmin Sitesi
PLOTX

Saatlik Piyasa: Bir tahminde bulunup sonucu görmek için geri gelmeden önce bir ‘Succession’ bölümünü izleyebilir misiniz? Olduğu gibi, biraz sabırsızsınız ama bir saat kadar içinde tutabilirsiniz. Saatlik Piyasayı sizler için sunuyoruz.

PLOTX - Günlük Piyasa Tahmin
PLOTX – Günlük Piyasa Tahmin

Günlük Piyasa: Trendin dostunuz olduğuna inanıyorsanız ve dünyanın kendi ekseni etrafında dönmesini bekleyebiliyorsanız, Günlük Piyasa tam size göre. Sen bir zen yatırımcısının bedenine hapsolmuş ruhun bir degensin.

PLOTX - Haftalik Kripto Piyasaso Tahmin Grafiği
PLOTX – Haftalik Kripto Piyasaso Tahmin Grafiği

Haftalık Piyasa: Grafikleri görür, duyar, koklar ve hissedersiniz. En sevdiğiniz eğlence, grafiğin üzerine çizgiler çizmek, giriş ve çıkış pozisyonlarınızı işaretlemek ve 1 hafta sonra tahmininizin gerçekleşmesini izlemek için sabra sahip olmaktır. Anlık bir tatmin içinde değilsiniz ama 1 hafta önceden tahmin etme öngörünüz var.

KRİPTO PARA
PLOTX

Peki, kripto tüccarları nasıl oluyor da hala paralarını kaybediyor ve tahmin piyasalarında değil de kripto ticaretinde uyuyorlar?

Çünkü evlat edinme yolu uzundur ve engeller, cehalet ve yanlış bilgilerle döşenmiştir. Tahmin piyasaları uzun bir yol kat etti ancak fethedilecek daha büyük kaleler var. DeFi tahmin pazarlarının yükselişinin temel taşlarından biri olan PlotX, son birkaç ayda kullanıcı tabanında 50 kat büyüme kaydetti. PlotX’in 80k+ kullanıcı tabanı harika metrikler ve optikler oluşturuyor, ancak bu, kendi iddialarına göre sadece bir başlangıç. PlotX, gitgide daha fazla kullanıcıyı işe almayı planlıyor ve eğer yol haritası ve büyüme çizelgeleri bir şey öneriyorsa, o da mevcut kullanıcı-tabanlı sayıların karşılaştırıldığında cüce olacağıdır.

Bunun için neden heyecanlanmalıyız?

Şimdi en iyi kısım geliyor, daha fazla kullanıcı daha büyük bir ödül havuzuna çeviriyor ve bu da cüzdanınıza dönüşüyor brrrrr…….

Mevcut likidite ile kullanıcılar 4X’e kadar yatırım getirisi kazanır, ancak daha yüksek likidite ile bu sayı 10X, 100X ve hatta 1000X’e kadar çekim yapabilir. Bu nedenle, bir mem jetonunun yatırımcısı olmanıza ve kârınızı artırmak için mükemmel çıkış anını beklemenize gerek yok.

Peki, yemek masası spekülasyon konuşmalarınızı bir platforma taşıma ve 4 kat yatırım getirisi kazanma fikri size nasıl geliyor? Aklınızda bunun yerine Kripto ticaretini seçer miydiniz?

Aklı başında biriyseniz, bir tahmin piyasasında görüşürüz.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu