Airdroplar(Ön Satışlar)Kripto Para Haberleri

Kripto Tabanlı Sosyal Ticaret Platformu NAGAX, Ön Kayıtlarını Duyuruyor

Yaklaşan sosyal ticaret platformu NAGAX, önümüzdeki ay başladığında kripto ticaret pazarında devrim yaratmayı hedefliyor. Platform için ön kayıt şu anda açık ve kendi buharı altında kâr ticareti yapmak için mücadele eden herkes için cazip bir fırsat gibi görünüyor.

 

NAGAX platformunun benzersiz yanı, profesyonel yatırımcıların işlemlerini takipçilerle paylaşmalarına ve başarılarından yararlanmalarına olanak tanıyan sosyal yönüdür. Otomatik Kopyalama özelliğini kullanarak, birisinin işlemlerini sıfır kayma ile kopyalamak mümkündür; bu, orijinal tüccarla aynı kâr veya zararın garanti edileceği anlamına gelir. Ayrıca, kopyalanan her işlem için 1$’lık sabit ücretle ucuzdur.

 

Buradaki fikir, ticaret hedeflerine kendi buharları altında ulaşamayan kullanıcılara hitap etmesidir. Piyasaları analiz etmek için saatler harcamak yerine, bunu yapan başka birini taklit edebilirler. Yine de, en iyi tüccarlar bile hata yapabileceğinden, kopyalanan işlemlerin karlı olacağına dair hiçbir garantinin olmadığını unutmayın.

Dikkatinizi Çekebilir: Altcoin: Traxx Token, NFT Projesi Önsatış Tarihini Duyurdu

Her şeyden önce, NAGAX kaydolmak için deneyimli tüccarlara ihtiyaç duyuyor, bu nedenle 7 Mart’taki büyük lansmanından önce ön kayıt için platformunu açıyor. Erken girenlere 35.000 dolar değerinde ödül.

 

En tatlı havuç, birinciye 5.000 $, ikinciye 3.000 $ ve üçüncüye 2.000 $ olmak üzere üç tescil ettiren arasında bölünecek 10.000 $ ‘lık bir ödül. Katılmak için yalnızca NAGAX’a kaydolmak değil, aynı zamanda beyaz liste duyurusunu Telegram veya başka bir sosyal medya platformunda paylaşmak (ve bunu kanıtlamak için bir ekran görüntüsü almak!) Ödüller, her kullanıcının USDT’deki hesabına yatırılacaktır.

 

İkincilik ödülü, yalnızca hem Twitter hem de Telegram’da NAGAX’a kaydolup onları takip ettikleri için her biri 1.000 ABD Doları USDT veren beş şanslı kazanan görecek. Bununla birlikte, yalnızca ilk 10.000 kayıtlı kullanıcı uygun olacaktır.

 

Son teklif çok daha ulaşılabilir ve ilk 2.000 ön kayıtlı kullanıcıya Bitcoin olarak 10$ ödül verilecek. Bunun için NAGAX’ı tanıtmanıza veya takip etmenize gerek yok, ilk kaydolanlardan biri olmanız yeterli.

 

NAGAX platformu, finans için süper bir uygulama oluşturmayı amaçlayan NAGA Group tarafından geliştirildi. Sosyal ticaret platformuna ek olarak, aynı zamanda bir yatırım platformu, kripto cüzdanı ve ödeme uygulaması sunuyor ve gelecekte DeFi araçlarını ve bir sosyal bahis platformunu piyasaya sürecek. NAGAX ayrıca yol haritasında stake etme, vadeli işlemler, spot piyasalar ve NFT’ler ile daha fazla özellik kazanmaya hazırlanıyor.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu