Altcoin HaberleriBitcoin HaberleriEthereum Haberleri (ETH)HaberlerKripto Para Haberleri

Kripto sorumlusu Standard Chartered, kurumsal yatırımcılar için ürünler piyasaya sürüyor

Northern Trust ile ortaklaşa önde gelen İngiltere bankası Standard Chartered tarafından desteklenen Startup Zodia, kurumsal müşteriler için yatırım ürünlerini piyasaya sürmeyi planlıyor.

Zodia CEO’su Maxime De Guillebon’a göre şirket, büyük yatırımcıların kripto para varlıklarından gelir elde etmelerine yardımcı olacak teminat yönetimi ürünlerini piyasaya sürecek.

Son dakika haber ve gelişmelerden haberdar olmak için bizi Twitter‘da takip edin.

Hizmetin başlatılması, düzenleyicilerle koordinasyon gerektirecektir. De Guillebon, 2022’de tüm izinlerin alınabileceği ümidini dile getirdi.

“Kripto endüstrisinin hızlı genişlemesi ve karmaşıklığı göz önüne alındığında, Zodia müşterileri spot piyasa dışındaki kripto para birimlerinden para kazanmanın yollarını arıyor” dedi.

Zodia başkanı, kripto yatırımcılarından türevler, finansman ve kredi verme veya alma gibi geleneksel araçlara benzeterek likidite, kaldıraç ve gelir getirici ürünlere erişim talebi olduğunu açıkladı.

Alınan Haber’lere göre:

Zodia artık Bitcoin ve Ethereum için saklama depolama hizmetleri sunuyor. De Guillebon, şirketin DeFi protokollerinde staking ve kazanç hizmetleri sağlama olasılığını da araştırdığını ekledi.

Dikkatinizi Çekebilir: Balinalar hangi coin’lere yatırım yapıyor! En popüler Altcoin’ler

Zodia girişiminin Temmuz 2021’de bir FCA lisansı aldığını hatırlayın.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu