HaberlerKripto Para Haberleri

Kripto Santrali ConsenSys, Eski Çalışanların Eylemiyle Karşı Karşıya

ConsenSys AG’nin bir grup eski çalışanı, aynı adı taşıyan kripto ile ilgili yazılım şirketinde azınlık hissesine sahip olan başlangıç ​​inkübatöründe “ciddi usulsüzlükler” olduğunu iddia ediyor.

35 çalışanı temsil ettiğini iddia eden grup, ConsenSys AG’den (Mesh) grubun “azınlık hissedarlarının zararına olduğunu” iddia ettiği yeni bir varlığa bir varlık transferini incelemek için özel bir denetim yapmak üzere bir İsviçre mahkemesine başvurdu. ”

Ethereum’un ortak yaratıcısı Joseph Lubin tarafından kurulan ConsenSys, mülk transferinin adil bir şekilde değerlendirildiğini ve 2020’nin ortalarındaki dönüşten bu yana iş ortamının önemli ölçüde değiştiğini – bu nedenle varlıkların daha sonra daha yüksek değerlemeye sahip olduğunu söyledi. O zamandan beri, Ethereum bir boğa koşusuna girdi ve Kasım ayının başlarında tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı.

Dikkatinizi Çekebilir: Hazine’den Yellen, Kripto’nun Rusya Yaptırımlarının Geçici Çözümü Olmamasını Sağlamaya Çağırdı

Washington merkezli şirket yaptığı açıklamada, “Mesh, yasal işlemin altında yatan iddiaların yanı sıra, eski çalışanlardan birinin kendi yazdığı, gerçeğe uygun olmayan basın açıklamasında yer alan iddiaları da yalanlıyor” dedi. “Mesh, İsviçre mahkemelerinde iddiaları ve suçlamaları resmen reddetmeyi dört gözle bekliyor.”

ConsenSys Mesh, kuluçka ve başlangıç ​​yatırımına odaklanıyor ve Web Sitesine göre 150’den fazla şirketten oluşan bir portföye sahip. Aynı zamanda bir hisse senedi ve token portföyünü yönetir ve kendi araştırma ve geliştirmesini yapar.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu