Altcoin HaberleriHaberlerKripto Para Haberleri

Kripto projesi Saitama, MMA organizatörü Eagle FC’nin sponsoru oldu

En hızlı büyüyen kripto para birimi ve topluluk odaklı platformlardan biri olan Saitama, dünyanın dört bir yanından seçkin sporcuların yer aldığı karma bir dövüş sanatları veya MMA şirketi olan Eagle FC ile uzun sürecek bir ortaklık duyurdu.

Kripto projesi Saitama, Eagle FC’nin özel kripto para ortağı oldu, logosu orta halka, tişörtler ve savaşçıların şortlarına basılacak.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Uzun sürecek bu anlaşma ayrıca iş ilişkilerinin geliştirilmesine ilişkin bir madde içermektedir. Sponsorluğun finansal detayları açıklanmadı, ancak her iki şirketin temsilcileri anlaşmanın yedi rakam değerinde olduğunu kabul etti.

Saitama’nın Eagle FC ile ortaklığı, kripto para birimi platformumuzu daha geniş ve daha çeşitli bir kitleye sunmamıza izin verecek, ” dedi Saitama CMO Aaron Mohsini.

Bu özel ortaklık, MMA ve kripto para birimleri küresel ölçekte öne çıkarken her iki şirketin birlikte büyümesine olanak tanır.

Dikkatinizi Çekebilir: Binance, Bahreyn Merkez Bankası’ndan kripto lisansı aldı

Saitama, kripto para birimi endüstrisinde hızla gelişiyor, hatta kendi Saitamask akıllı cüzdanını tanıtıyor. Yatırımcılara, seçtikleri ödeme sistemini bağlama ve mobil uygulamadan çıkmadan para birimlerini satın alma, satma, transfer etme ve takas etme yeteneği dahil olmak üzere herhangi bir kontrol düzeyi vermek, gerçekten önemli bir başarıdır.

Ortaklığın ilk MMA dövüşü, eski UFC şampiyonluk yarışmacısı Kevin Lee ve MMA efsanesi Diego Sanchez arasında olacak.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu