Altcoin HaberleriHaberlerKripto Para HaberleriShiba Inu (SHIB)

Kripto Piyasasının Kedileri: Shiba Inu ve Catcoin Savaşı Devam Ediyor

2021 yılı geriye dönük olarak, meme paraları için en önemli yıl olarak teslim edildi. Daha önce, kripto piyasası öncelikle Bitcoin, Litecoin ve diğerleri gibi büyük oyuncuları içeriyordu. Ancak yeni altcoinlerin ortaya çıkması, kripto piyasası algoritmalarını tamamen değiştirerek birkaç kripto para biriminin düşüşüne ve yükselmesine yol açtı . Meme paralarının ortaya çıkışına gelince, Dogecoin ve Shiba Inu , ilk gelen meme parası topluluğunun bir parçasıdır. Her iki meme parası da interneti kasıp kavuran köpek memelerinden ilham aldı. Ve şu anda pazardaki en büyük rakipler SHIB ve DOGE. Dogecoin ve Shiba Inu, her ikisi de 2021’de önemli ölçüde yükseldi. Muazzam yükselişinden sonra, yatırımcıların uzun vadeli yatırımlar haline gelmek için uçucu meme coinleri için kök saldığı görülen meme coin piyasası büyük ölçüde değişti. Artık kedi sikkelerinin ortaya çıkışı bizim elimizde. Kedi memesinden ilham alan bu paralar, interneti kasıp kavuruyor ve köpeklerden ilham alan bu meme paraları için ağır tehditler oluşturuyor. Şu anda en çok konuşulan kripto Shiba Inu ve Catcoin arasındadır . Dogecoin’den sonra, bu Shiba Inu vs. Catcoin savaşı yatırımcıların dikkatini çekti ve son birkaç aydır sürekli manşetlerde bulunuyor.

Catcoin piyasada nispeten yeni bir kripto para birimi olmasına rağmen , kedi memesinden ilham alan bu kripto, milyonlarca kedi seven yatırımcının kalbini kazanıyor. Miaoshi Nekomoto, kedi severlerden oluşan geniş bir ekosistem yaratmak amacıyla bu kriptoyu yarattı. Şu anda, CATS jetonu, DOGE ve SHIB’ye karşı büyük bir rakip olduğunu kanıtladı. Hatta bazı kripto yatırım uzmanları, kripto piyasasının geleceğinin çoğunlukla kedi paraları tarafından yönetileceğini ve bunun da köpek paraları döneminin sona ermesiyle sonuçlanacağını söylüyor. Shiba Inu ile Catcoin arasındaki savaş, son birkaç ayda birkaç kez değişti. Her bir madeni paranın piyasa hareketlerine derinlemesine dalalım ve onları daha iyi tanıyalım.

Dikkatinizi Çekebilir: Kripto Yatırımcıları Daha Zengin. Ne Kadar Harcadıklarını Kimse Bilmiyor.

Shiba Inu

Shiba Inu, bir köpek memesinden ilham alan popüler bir memecoindir. Başlangıçta, giderek artan sadık takipçiler topluluğunun desteğiyle Dogecoin’in en büyük rakiplerinden biri olduğu ortaya çıkan, kendiliğinden merkezi olmayan bir topluluk oluşturmaya yönelik bir deney olarak yaratıldı. Shiba Inu’nun yaratıcısı, kriptonun piyasaya sürülmesinin ardından ShibaSwap’ı da başlattı. ShibaSwap, bir dizi kripto para birimine erişim sağlar ve ayrıca kullanıcıların kripto ödülleri kazanmak için SHIB tokenlerini stake etmeleri için bir platform sağlar.

Ekim 2021’de SHIB, Dogecoin’i kısa bir süre geride bırakarak yeni zirvelere yükseldi ve kendisini kripto alanında uzun vadeli bir oyuncu olarak kurdu. SHIB projesi nispeten başlangıç ​​aşamasında olsa da şu anda dünyada 1 milyondan fazla SHIB kullanıcısı var. Shiboshi NFT’ler de yakın zamanda ShibaSwap platformunda piyasaya sürüldü. Ayrıca, SHIB yavaş ama istikrarlı bir şekilde mal ve hizmetler için yasal ödeme yöntemlerinin bir parçası haline geliyor. Dolayısıyla, SHIB’nin artan popülaritesi ile Shiba Inu ile Catcoin arasındaki savaşın gelecekte korkunç bir hal alabileceği oldukça açık.

 

Cat Coin

Catcoin’e gelince, çarpıcı performans kapasitesi ve heyecan verici özellikleri nedeniyle 2022’deki en iyi memecoin yatırım seçeneği olarak kabul ediliyor. CATS, Twitch’te canlı yayınlar sunan ve topluluğun Catcoin hakkındaki düşüncelerini istediği zaman paylaşmasına izin veren kripto ile ilgili ilk projedir. Bu kısa süre içinde token, piyasadaki en iyi kripto borsalarından biri olan PancakeSwap’ta yerini aldı. Borsa ayrıca yatırımcıların Bitcoin’i CATS’a dönüştürmesine izin veriyor.

Tüm bunlara ek olarak kripto, topluluğa çeşitli araçlar sağlayan ve piyasaya yaklaşan yeni yatırımcılar için kripto dünyasını basitleştirebilen uygulamalar geliştirmek için kullanılabilir. Yaratıcılar, Catcoin’in sadece bir token olmadığına, kendi içinde bir devrim olduğuna inanıyor. Catcoin’in 2022 için büyük hedefleri var ve promosyon taktiklerine çok para harcamak yerine topluluğuna en iyi hizmeti sunmayı hedefliyor. CATS, topluluğunda çoğunlukla şeffaflığa değer verir. Kullanıcılar, CATS jetonlarını tutabilir, yansımalarını takip edebilir ve yansımalarını kullanmaya hazır olup olmadıklarını hesaplayabilir.

2022 hedefi, güvenli bir kimlik oluşturmak için blockchain teknolojisini kullanan şifreli, anonim bir platform olacak ve kullanıcılarının platformu her yerde kullanmalarına ve CATS jetonlarını her yerden göndermelerine olanak tanıyan Catnip platformunu geliştirmeye devam edecek sağlam bir topluluk oluşturmaktır. ikincil bir işlev olarak herhangi bir yere.

 

Sonuç olarak, Kediler ve Köpekler arasındaki bu savaşın sonucu ne olacak?

Pekala, Catcoin’in piyasada Shiba Inu, Dogecoin veya şu anda çekiş kazanmış diğer popüler meme paralarından nispeten daha yeni olduğu oldukça açık. Ancak CATS, yatırımcı tercihi ve beklentisindeki değişiklikler nedeniyle başlangıcından bu yana son birkaç ayda muazzam bir şekilde büyüdü. SHIB ve DOGE, çok uzun zamandır radarın altında hareket ediyor. Muhtemelen, yatırımcılar yeni bir şey görmek, 2022’de büyüme yaşamak istiyor, bu yüzden çoğu zaman CATS tokenine yatırım yapıyor ve ticaret yapıyorlar. Ancak şu anda son derece değişken olduğu için Catcoin’e yatırım yapmadan önce dikkatli olmaları ve kapsamlı bir araştırma yapmaları çok önemlidir. Ancak oldukça açık olan bir olgu, Shiba Inu ile Catcoin arasındaki bu savaşın kesinlikle zamanla büyüyeceğidir.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu