Altcoin HaberleriHaberlerKripto Para AnalizleriKripto Para Haberleri

Kripto Piyasası Mücadele Ederken, Bu Gizli Mücevher Patlamak Üzere

Açık kaynaklı bir eşler arası İnternet altyapısı olan ThreeFold, sektör genelinde büyük kripto para birimi çöküşleriyle birlikte çöken pazara rağmen token’ları – TFT’nin geçen ay boyunca %100’ün üzerinde arttığını gördü . Bu haber, projenin önümüzdeki çeyrekte ana ağlarını başlatmadan önceki ademi merkeziyetçilik çabaları tarafından yönlendiriliyor.

Tüm blok zinciri endüstrisinin tüm gözleri Solana, Avalanche, Polygon ve diğerleri gibi popüler ekosistemlerdeyken, ThreeFold, her kripto yatırımcısının ve teknoloji meraklısının derinlemesine dalması gereken bir projedir. Açık kaynak girişimi, son zamanlarda doğrulayıcı düğümlerin ve DAO planlarının duyurulmasıyla sohbetlerine ve topluluk sohbetlerine katılımda bir artış gördü.

Peki ThreeFold’un token fiyatı neden artıyor? ThreeFold, son topluluk çağrıları boyunca yaklaşmakta olan doğrulayıcı ve DAO planları, ana ağ lansmanı, teknik güncellemeler, ortaklar ve daha fazlasını paylaştı. Kapsamlı bir ademi merkeziyetçilik planı, onlarca yıllık gelişime dayanan sağlam teknoloji ve yeni İnternet ve bulut altyapılarına geçmeyi bekleyen dünyaca ünlü ortaklar ile ThreeFold başlamak üzere.

ThreeFold’un kurucu ortağı Kristof de Spiegeleer, konuşmalarında “Teknolojimiz 1. çeyreğin sonuna kadar herhangi bir blockchain, metaverse, IoT, Web3 uygulamasını barındırabilir” dedi. Bulut bilişim ve internet depolama çözümleri, VM’ler ve Kubernetes’ten türünün ilk örneği olan kuantum güvenli depolama sistemine ve hatta VPN ve Güvenlik Duvarlarına olan ihtiyacı ortadan kaldıran gezegensel bir ağa kadar eksiksiz bir yetenek yığını sunar.

Dikkatinizi Çekebilir: Nostradamus 2022 için neler gördü, Kripto, Altın, Gıda

Doğrulayıcı ve DAO planlarının yanında, ThreeFold şu anda ana ağ lansmanlarının ışığında en büyük blok zinciri ekosistemlerine köprüler kuruyor ve blok zinciri iş yükleri ve düğümleri için katman-0 haline geliyor. Ve herhangi bir Linux uyumlu iş yükünü barındırmaya hazır BT için akıllı bir sözleşme ile 2022, nihayet bir blockchain projesinin dünya çapında büyük ölçüde benimsendiğini gördüğümüz yıl olabilir.

Ekibin ev sahipliği yaptığı sunumlardan birinde, yaklaşmakta olan ülke anlaşmalarını ve ana ortaklarıyla Afrika genelinde bir milyon düğümün genişlemesini duyurdular. Birçok blok zinciri projesi yıllardır yetersiz kalırken, ThreeFold konuşmayı sürdürüyor ve bu yıl onların etrafında birçok beklenti oluşuyor.

ThreeFold’un 2022 planları ile, bu yıl altyapılarında blok zinciri endüstrisinde ve ötesinde büyük gelişmeler olmasını bekleyebiliriz. Tıpkı Bitcoin’in küresel finansal sistemleri merkezden uzaklaştırması gibi, ThreeFold da interneti ve genel olarak bulutu merkezden uzaklaştıracak. Arkasında sağlam bir bulut uzmanları ekibi ve ana ağ lansmanı ile merkezi olmayan İnternet’lerinin üzerine inşa etmeye bakan birçok ortakla , şimdi TFT satın alma zamanı.

Daha fazla bilgi edinmek için lütfen Web Sitesini ziyaret edin

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu