Altcoin HaberleriEthereum Classic (ETC)Ethereum Haberleri (ETH)HaberlerKripto Para Haberleri

Kripto piyasası istikrarlaştıkça Ethereum rezervleri büyüyor

Kripto piyasası istikrara kavuştukça Ethereum rezervleri büyüyor

Oldukça yüksek piyasa oynaklığına rağmen, Ethereum fiyatları istikrarlı görünüyor. Yatırımcılar, ETH ağında büyük bir yükseltme ve yeni bir fikir birliği algoritmasına geçiş bekliyor. Bu çerçevede, varlığın değeri bir önceki güne göre %1 arttı.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Analitik ajans Santiment’ten elde edilen veriler, madencilerin cüzdanlarında toplam 1,7 milyar dolarlık yaklaşık 920.000 jeton tuttuğunu gösteriyor. Kripto madencilerinin geçen yıl Mayıs ayında aktif birikime geçmeleri dikkat çekici. Görünüşe göre topluluk üyeleri, Ethereum blok zincirini Hisse Kanıtı konsensüs algoritmasına taşımaya hazırlanıyor.

Bu gibi durumlarda, ETH sahiplerinin yakın gelecekte aktif olarak coin biriktirmeye devam edeceği göz ardı edilemez. Buradaki mantık basit – yatırımcılar staking yoluyla daha fazla kazanabilecek ve klasik madencilik alaka düzeyini kaybedecek.

Bu eğilim kesinlikle mevcut piyasa arzını azaltacaktır. İstikrarlı talep koşullarında, bu, kripto para biriminin değişim değerini olumlu yönde etkileyebilir.

Birçok analist, Ethereum ağının yeni bir konsensüs algoritmasına yaklaşan geçişiyle ilgili görüşlerini ifade ediyor. Nihai başarının büyük ölçüde bu sürecin teknik uygulamasına bağlı olacağına inanıyorlar. Aynı zamanda, sadece dijital para blok zincirini değil, bir bütün olarak kripto endüstrisinin tamamını etkileyecek birçok eşlik eden faktör var.

Daha önce, Coinfili.com editörleri, bu yılın 5 Haziran – 6 Haziran arasındaki dönemde eterin piyasa konumunu önemli ölçüde güçlendirmeyi başardığını bildirdi. Değerdeki nominal artış %5,9’dan fazladır. O zaman, varlığın borsa değeri 229,9 milyar dolar civarındaydı ve aynı zamanda işlem hacmi 12,8 milyar dolardı.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu