HaberlerKripto Para AnalizleriKripto Para Haberleri

Kripto Patlayacak – Bu Sadece Bir Zaman Meselesi

Kripto piyasaları genel olarak düşüşte. Geçen yılın Kasım ayının başından beri aşağı ve yanlara doğru gidiyor. Savaş, Federal Rezerv veya düzenleyiciler kriptoyu bitirecek mi? Yoksa kripto bu finansal ortam için mi üretildi ve dünya sonunda Bitcoin'in güvenli liman özelliklerini anlayacak mı?

Bitcoin, Mart 2020’deki Covid kaynaklı çöküşten bu yana 4 yukarı ve aşağı trend gördü. 13 Mart’ı takip eden devasa yükseliş trendi bir yıldan fazla sürdü ve 14 Nisan 2021’de yaklaşık 65 bin dolarla son buldu.

Gerileme daha sonra fiyatı 28.900 $’a kadar düşürdü, ardından Temmuz ortasında tekrar ziyaret etti, önceki yüksek seviyeyi geride bıraktı ve geçen yıl 10 Kasım’da yaklaşık 69 bin $ ile tüm zamanların en yüksek seviyesini gördü.

Mevcut düşüş trendinde, 33k’lık potansiyel bir dip yapıldı ve Bitcoin şimdi bir tane daha düşük yapmak veya bu birikim aşamasında güç kazanmak için yanlara doğru hareket ediyor, daha yükseğe çıkmaya ve tüm zamanların yenisini yapmaya hazırlanıyor. yüksek.

“Fiyat önemli mi?” sorusu sorulabilir. ve dürüst olmak gerekirse, gerçekten tutunmak için mücadele eden yoksul yatırımcıların alt basamağında olmadıkça, gerçekten değil. Ne de olsa, Bitcoin ağını harekete geçirirken Satoshi’nin aklında bu tür insanlar olduğu iddia edilebilir.

Dikkatinizi Çekebilir: Altın fiyatları fırladı! İşte altın fiyatlarında son durum…

Satoshi, ilk bitcoin’i çıkardığında ana akım medyanın gücünü fark etmemiş olabilir. Bankalar ve hükümetler tarafından desteklenen medyanın, sıradan insanı, bu tehlikeli derecede tehlikeli mali zamanlarda onu kurtarabilecek tek şeye yatırım yapmaktan caydırmak için gücünü hesaba katmamış olabilir.

Ana akım medya, borca ​​dayalı ponzi para sisteminin sürdürülmesinde çıkarları olanlardan sürekli olarak yakıt alıyor. Yanlış bilgi biçimindeki yakıt ya da Bitcoin’in gerçekte ne yaptığına dair düpedüz cahilce iftiralar, gerçekten daha iyi bilmesi gerekenler tarafından yayılıyor.

Mevcut itibari para sistemi insanlar üzerinde şiddetli enflasyon yaratmaya devam ederken, Bitcoin’in uzun vadede yükseleceği bir yer yok.

Medya tarafından belirli bir yola yönlendirilen ve Bitcoin’in bir dolandırıcılık, kara para aklama planı, teröristler için finansman vb. olduğuna inanmalarını sağlayan hala birçok akıllı yatırımcı var.

Ancak fiat sisteminde neler olup bittiği eninde sonunda herkes için netleşmeli ve sonra değerli metallere veya Bitcoin’e dönüşecek hiçbir yer kalmadığında, kripto para birimlerinin yukarı doğru patlayacağı açıktır.

Yasaklanabilir veya sıkı bir şekilde düzenlenebilirler, ancak günün sonunda, yatırımcının kendi cüzdanı ve özel anahtarları olduğu sürece, o zaman bu servet, hükümetlerin, bankaların ve düzenleyicilerin tamamen erişiminin dışında büyüyebilir. Patlama geliyor ve yakında olabilir.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu