Altcoin HaberleriHaberlerKripto Para Haberleri

Kripto Para: Zebec Token Satışında 28 Milyon Dolar Kazandı

Zebec Token İyi Başladı...

Satışın özel kısmındaki alıcılar Circle ve Coinbase’i içeriyordu.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Kullanıcıların ödeme göndermesine ve almasına izin veren bir Solana blok zinciri platformu olan Zebec Protocol, ZBC tokenini başlatmak için kamu ve özel satışlar arasında 28 milyon dolar topladı.

Zebec’in amiral gemisi bordro ürünü, işçilere saniyede USD ve diğer sabit paralarla ödeme yapılmasına olanak tanır.

21 milyon dolarlık özel yatırımcılar arasında Circle, Coinbase, Solana Ventures, Lightspeed Venture Partners ve Alameda Research yer aldı. Republic ile ortaklaşa yapılan 7 milyon dolarlık halka açık satış, halka açık satışla aynı token başına 0,021 dolar fiyatla fiyatlandırıldı.

Dikkatinizi Çekebilir: McLaren, lüks ve süper NFT otomobiller yaratacak

Zebec’in kurucusu Sam Tapalia, eşit fiyatlandırmayı açıklayarak CoinDesk’e “Halka açık bir satış sermaye üreten bir olay değildir” dedi. “Kamu satışı, özel yatırımcıların bu gerçekleşmemiş karları elde etmesinin bir yolu olmamalıdır. Aksine, daha çok bir topluluk oluşturma etkinliği olmalıdır. Kripto para, halka erişim sağlamak için bir fırsat, özel yatırımcıların elde edebileceği erişimle aynı.”

ZBC jetonları anında alıcılara verildi ve çeşitli borsalarda işlem görmeye hazır. ZBC, Zebec Merkezi Olmayan Otonom Organizasyon (DAO) için bir yönetim belirteci olarak hizmet edecek. Zebec ayrıca, platformu kullanan geliştiriciler için sahipler ve teşvikler için stake ödülleri sunmayı planlıyor. ZBC hissesi sahipleri yakında Solana’da bir Zebec banka kartına jeton yatırabilecekler.

“Token satışı, topluluğa bir tür yönetişim vermemizi sağlıyor. Bu, birdenbire protokolün nasıl çalıştığını gerçekten söyleyebilecek yüzlerce insanın olduğu anlamına gelir. Bu, artık kişisel çıkarları olan insanlara sahip olduğunuz anlamına geliyor” dedi Tapalia.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu