Altcoin HaberleriHaberlerKripto Para Haberleri

Kripto para piyasası: Satın almak için en iyi ve en ucuz coin hangisi?

Bununla birlikte, birçok insan Bitcoin‘in piyasadaki tek kripto para birimi olmadığının hala farkında değil. Biraz kriptoya yatırım yapmaya hazırsanız, 2022’de güzel getiriler sağlayabilecek 6 ucuz seçeneğe göz atın.

XRP (XRP)

Küresel işlemleri kolaylaştıran bir blockchain şirketi olan Ripple tarafından geliştirilen XRP, XRP Ledger adlı açık kaynaklı dağıtılmış bir defter kullanan açık kaynaklı bir kripto para birimidir. Ripple, XRP’nin ödemeler için oluşturulduğunu ve işlemleri daha hızlı, daha güvenilir ve daha düşük bir maliyetle halledebileceğini söylüyor.

VeChain

Etkileyici bir şekilde adlandırılan VeChain Thor Blockchain’in para birimi olan VeChain, ağ üzerinden değer aktarmak için kullanılır. VeChain Thor Blockchain, dağıtık defter teknolojisinin kullanımı yoluyla tedarik zinciri yönetimi ve iş süreçleri için özel olarak tasarlanmıştır.

Dikkatinizi Çekebilir: Yapay Zekanın Yatırımcıların Kriptoda Para Kazanmasına Yardımcı Olduğu En İyi 10 Yol

Dogecoin (DOGE)

Madeni para, özellikle 52 haftanın en yüksek seviyesi olan 0,73 ABD doları ile karşılaştırıldığında, 29 Ocak itibariyle madeni para başına 0,15 ABD dolarının altında kesinlikle “ucuz”. Mevcut fiyat bir yıl öncesine göre %58’in üzerinde düştü.

Cardano (ADA)

Esnek ağı ve hızlı işlemleri nedeniyle Cardano, en popüler kripto para birimlerinden biridir. Charles Hoskinson (Ethereum’un kurucu ortağı) Cardano’yu geliştirdi. Ölçeklenebilirlik, birlikte çalışabilirlik ve sürdürülebilirlik, ana satış noktalarından bazılarıdır. Cardano her zaman zaman alan ve işleri yavaş yavaş gerçekleştiren bir şirket olmuştur.

Chainlink (LINK)

Chainlink, merkezi olmayan Chainlink oracle ağına güç sağlayan başka bir Ethereum tokenidir. Bu ağ, harici veri kaynaklarına, API’lere ve ödeme sistemlerine güvenli bir şekilde bağlanmak için kullanılır.

Chainlink’in fiyatı ara sıra hareket ediyor, ancak şu anda bir yılda yaklaşık %30 düşüşle 16.03 $ seviyesinde bulunuyor ve yatırımcılara ucuz satın alma fırsatı veriyor.

USD Coin (USDC)

USD Coin bir sabit paradır, bu da değerinin başka bir varlığın değerine, bu durumda ABD dolarına sabitlendiği anlamına gelir. USD Coin fiyatları 1 dolara dönmeden önce sadece birkaç yüzde birlik sapma gösterdiğinden, bu onu diğer kripto para birimlerine kıyasla oldukça istikrarlı hale getiriyor.

Diğer tokenlerde olduğu gibi düşük alıp yüksek satarak para kazanamazsınız, ancak Aave gibi merkezi olmayan bir finansal platform aracılığıyla USD Coin’inizi ödünç vererek faiz kazanabilirsiniz.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu