Altcoin HaberleriEditörün SeçtikleriHaberlerKripto Para AnalizleriKripto Para Haberleri
Trend

Kripto para piyasa değeri yine bir günde %5 kaybetti

Kripto Para Piyasası Değer Kaybetmeye Devam Ediyor! Peki Nereye Kadar?

Kripto para piyasası analistleri, dijital varlıkların toplam kapitalizasyonunun 8 Mayıs ile 9 Mayıs 2022 tarihleri ​​arasında tekrar keskin bir şekilde düştüğünü belirtti. Uzman kaynaklara göre, toplam değerleme yaklaşık %5, yani 1.5 trilyon dolara düştü. Önde gelen tüm dijital para birimleri önemli bir değer kaybetti.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Amiral gemisi kripto para birimi Bitcoin bugün %4,99 oranında daha ucuz hale geldi. Moskova saati ile 17:50 itibariyle, fiyatı 33.000$’lık kilit işaretinin altına düştü. Sanal varlık 32.710$’dan işlem görüyor. Dijital madeni paranın piyasa değeri 624.13 milyar $’a ulaştı.

Birçok tüccar, pazarın geleceği için artık önemli bir aşamanın başladığı gerçeğinden bahsetti. 32.500 $ işareti, BTC için en önemli destek seviyesidir. Sanal para biriminin fiyatı bu sınırın altına düşerse, önümüzdeki haftalarda bitcoin fiyatı 30.000 $ veya daha fazlasına düşecektir.

Ethereum kripto para birimi de pozisyonlarını önemli ölçüde kaybetti. Bu kripto para, bir gün önceki aynı rakamların %4.92’si olan 2397.5$ civarında işlem görüyor. Piyasadaki toplam arz 288,9 milyar dolar.

İlk 10 listesindeki diğer kripto para birimleri fiyatta çok daha önemli miktarlar kaybetti. Birçok yatırımcı hayal kırıklıklarını dile getirdi. Örneğin, Binance Coin döviz kuru geçen gün %8.59 düşerek 326.93 $ değerine ulaştı ve dijital para biriminin kapitalizasyonu 53.88 milyar $’a düştü.

Dikkatinizi Çekebilir: Hangi Altcoin’nin Fiyatı bir yılda %80 düştü? Haberin Detayları!

Cardano, %11,11’e varan oranlarda ucuzlayan fiyatta en çok kaybeden oldu. ADA 0,66 dolardan işlem görüyor.

Daha önce, Coinfili.com editörleri 3 Mayıs ile 9 Mayıs 2022 arasında kripto para birimlerinin piyasa değerinin yüz milyarlarca ABD doları kaybettiğini bildirdi . Önde gelen varlıklar %13’ten fazla ucuzladı, ancak Algorand, TRON, 1inch Network, Curve Dao Token ve XDC Network, oranda artış göstererek yatırımcılarını memnun etti.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu