Altcoin HaberleriCardano (ADA)HaberlerKripto Para Haberleri

Kripto para Cardano ($ADA) Kurucusu Charles Hoskinson, 2022 Hedefleri Üzerine

2022 Yol Haritası

Noel arifesinde yayımlanan bir YouTube videosunda, Hoskinson Cardano üzerinde uçtan uca mikrofinans işlemlerini gerçekleştirmek için nasıl bir şey anlattı:

“ Önümüzdeki yıl, Hyperledger’dan Linux’a benzer bir şekilde resmi bir açık kaynaklı proje yapısı oluşturulacak. Kablolu birçok kurum göreceğiz ve şu anda üzerinde çalışan tüm insanlar, ben de dahil olmak üzere yenilenecek…

“ [Cardano’nun akıllı sözleşme platformu] Plutus’u geliştirmek gibi şeylere baktığınızda, geliştiricilerle yaptığımız çalışmanın bir sonucu olarak, gelmesi gereken üç CIPS [Cardano iyileştirme teklifi] zaten var.

“ Gelmesi gereken ardışık düzenlerimiz, gelmesi gereken girdi onaylayıcılarımız var. Eşler arası şu anda test ağında hisse havuzu operatörleriyle test ediliyor ve orada birçok şey oluyor. “

12 Kasım’da Hoskinson, 2022 için yol haritasından da bahsetti:

 

Cardano üzerine inşa edilen yüzlerce projeye gelince, CardanoCube’un interaktif Cardano Ekosistemi haritasına göz atmaya değer.

Dikkatinizi Çekebilir: Cardano Kurucusu Akıllı Sözleşmelere Yeni Bir İsim Verdi

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.
Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.
Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu