HaberlerKripto Para Haberleri

Kripto para borsası FTX Dubai’de Lisans Aldı!

Artık FTX Kripto Borsası Dubai'de Tamamen Lisanslı.

Kripto para borsası FTX, Dubai’de bir lisans aldı ve Emirlik’te bir genel merkez açmayı planlıyor.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Şirket, daha önce kurulan FTX Europe bölümünün “Dubai Dünya Ticaret Merkezi’nde (DWTC) önemli bir oyuncu” olacağını söyledi.

FTX CEO’su Sam Bankman-Fried, platformun “kurumsal pazar için karmaşık merkezi olarak temizlenmiş türevler” sunacağını söyledi.

Yayına göre, Binance bitcoin borsası da Emirlik’te bir kripto lisansının sahibi oldu. Platformun planları hakkındaki bilgiler, Dubai makamları tarafından kripto para birimleri düzenlemesinin onaylanmasıyla eş zamanlı olarak bilinir hale geldi.

Dikkatinizi Çekebilir: Kripto borsası 24 Exchange, ilk kripto para birimi NDF satışını duyurdu

DWTC’de, dijital varlıklarda alım satım daha önce kullanılabilir hale geldi.

FTX Europe CEO’su Patrick Gruen, “Dubai’nin taahhüt taahhüdüyle sağladığı güven ve güven, FTX’in küresel pazarlara tamamen düzenlenmiş bir şekilde giren ilk sanal varlık hizmeti sağlayıcısı olmak için ölçeklendirme stratejisini güvenli bir şekilde sürdürmesini sağlıyor” dedi.

Ekim ayında medyanın Binance’in kurucusu Changpeng Zhao tarafından Emirlik’te gayrimenkul satın alındığını bildirdiğini ve borsa merkezinin açılmasını önerdiğini hatırlayın.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu