Altcoin HaberleriHaberlerKripto Para HaberleriRipple (XRP) Haberleri

Kripto Para Borsası Exchange LAToken, müşterinin XRP’den elde ettiği kâra el koydu

Kripto para borsası LAToken, Ripple tarafından verilen XRP (XRP) tokenlerinin ticareti sonucunda elde ettiği karı kullanıcıdan çekti.

Kripto para borsası Exchange LAToken, Ripple tarafından verilen XRP (XRP) tokenlerinin ticareti sonucunda elde ettiği karı kullanıcıdan çekti.

Platform kullanıcısı, Reddit forumunda olayla ilgili konuştu. 23 Şubat’ta LAToken’deki XRP oranı, 0.71929 dolardan 0.00002 dolara birkaç bin kez düştü. Dökümden önce, bir tüccar 0.00004 $ fiyatla 632.151 jeton satın almak için bir emir oluşturdu ve kripto para biriminin değerindeki benzeri görülmemiş düşüş nedeniyle dolduruldu.

LAToken borsasında XRP oranının ve ticaret işlemlerinin düşüşü
LAToken borsasında XRP oranının ve ticaret işlemlerinin düşüşü

Kullanıcı 458.000 $ ‘lık gerçekleşmemiş bir kar elde etti ve 0.0004 $’ dan satın alınan XRP’nin bir kısmını sattı. Hesabından para çekmeye çalıştı, ancak borsa işlemi reddetti ve hizmeti kullanma kurallarını ihlal ettiği için hesabını bir gün dondurdu. Teknik destek, site müşterisinin hesabı engelleme nedeni hakkındaki sorusuna yanıt vermedi.

Dikkatinizi Çekebilir: Hintli uzman yatırımcılar hisse senetleri yerine kripto para birimlerini seçiyor

Kullanıcı hesaba giriş yapmayı başardıktan sonra, cüzdandaki tüm XRP paralarının kaybolduğunu gördü. Destek ile iletişime geçti ve jetonları iade etmesini istedi ancak kendisine “belirsiz cevaplar” verildi ve hala kripto para birimine aktarılmadı. Exchange LAToken temsilcileri henüz olay hakkında yorum yapmadı.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu