HaberlerKripto Para HaberleriNFT Haberleri

Kripto Para Borsası Coinbase, Yaklaşan NFT Platformu İçin Mastercard Ile Ortaklık Yapıyor

Kripto Para Borsası Coinbase, Yaklaşan NFT Platformu İçin Mastercard Ile Ortaklık Yapıyor

Coinbase’e göre ortaklık, yaklaşmakta olan NFT platformu olan Coinbase NFT’de kullanıcı deneyimini basitleştirmeyi amaçlıyor. Coinbase NFT, geçen yıl Ekim ayında duyuruldu ve NFT’leri basmak, satın almak, sergilemek ve keşfetmek için eşler arası bir pazar yeri olarak inşa ediliyor. Platformun, özellikle kripto ve NFT’lerde yeni olabilecek kullanıcılar için “konuşma ve keşif için yeni yollar açacak” sosyal özellikler sağladığı söyleniyor.

“Mastercard ile yaptığımız çalışma sayesinde, Coinbase NFT’de daha iyi bir müşteri deneyimi sağlayabileceğiz ve bu fırsatı Mastercard’ın ölçeği ve küresel ağı aracılığıyla daha geniş ekosisteme getirmenin yollarını bulmayı planlayacağız.” Coinbase ödemeler ve ticaret kıdemli ürün direktörü Prakash Hariramani yazdı .

Ortaklık, daha geniş bir tüketici grubunun Mastercard’ın ödeme ağ geçidi aracılığıyla NFT satın almasına izin vermek için NFT’leri “dijital mallar” olarak sınıflandırmak için çalışıyor ve esasen, geleneksel olarak yalnızca önceden gerekli olan NFT pazarları aracılığıyla erişilebilen NFT’ler için daha çeşitli bir pazarın “kilidini açıyor”. kripto bilgisi ve kripto cüzdanları aracılığıyla erişim.

Dikkatinizi Çekebilir: HM Hazine, Yanıltıcı Kripto Reklamlarına İlişkin Yeni Mevzuat Önerdi

Milyonlarca insanın Bitcoin’e ilk kez kolay ve güvenilir bir şekilde erişmesine yardım ettiğimiz gibi, aynısını NFT’ler için de yapmak istiyoruz.” Hariramani hisseleri.

NFT’lerin dijital tüketici kültürü ve bunun sonucunda yaratılan yaratıcı ekonomiler üzerinde geniş bir etkisi oldu, pazarının küresel ölçekte büyümesi, hızlandırılmış benimsenmesinin bir kanıtıdır.

“Teknolojinin kapsayıcı olması gerektiğine inandığımız için NFT’leri daha erişilebilir hale getirmek için çalışıyoruz. Yeni teknolojilere daha fazla insan dahil edildiğinde, inovasyonu teşvik ediyor, ekonomilerin büyümesine yardımcı oluyor ve tüketiciler için seçenekleri genişletiyor.” Mastercard yaptığı açıklamada .

Coinbase’den yapılan duyuru, Coinbase NFT’nin lansmanı için belirli bir tarih vermedi, yalnızca yakında piyasaya sürülmesinin beklendiğini söyledi. Mastercard’a göre, Mastercard müşterilerinin verilerinin korunmasını sağlamak ve Coinbase NFT aracılığıyla satın alınan NFT’lerin aynı şekilde güvenli olmasını sağlamak için siber güvenlik yeteneklerini ortaklığa getirecek.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu