Altcoin HaberleriBitcoin HaberleriEthereum Haberleri (ETH)HaberlerKripto Para AnalizleriKripto Para Haberleri

Kripto Para Birimlerinin Piyasa Değeri Bir Günde %3 Arttı

Kripto para piyasasına paralar girmeye başladı!

Piyasadaki tüm kripto para varlıklarının toplam arzı, 18 Mart Moskova saatiyle 12:00’den 19 Mart 2022’de 12:00’ye günde yaklaşık %3 arttı. Şu anda, dijital para birimlerinin piyasa değeri, 24 saat öncesine göre %2,93 daha fazla olan 1,88 trilyon dolar.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Amiral gemisi kripto para birimi Bitcoin, %2,76 artışla 41,713 dolardan işlem görüyor. Dolaşımda dolaşan toplam coin sayısı 791,94 milyar dolar.Tüccarlar son 24 saatte 25,59 milyar dolar işlem gördü.

İkinci kripto para birimi Ethereum, yatırımcılarını daha da memnun etti. Şu anda fiyatı, bir gün önceki aynı göstergeden %4,78 daha yüksek olan 2933,95 dolar. Piyasa değeri – 352.03 milyar dolar Ticaret hacimleri – günlük 15.22 milyar dolar.

CoinMarketCap portalının analistlerine göre, THORChain kripto para birimi, değer artışının en iyi göstergesini gösterdi. Bu sanal varlık, fiyatı %13,83 oranında artırmayı başardı ve 8,8 dolarlık bir fiyat işaretine ulaştı. Toplam teklif 2,91 milyar dolar.

Dikkatinizi Çekebilir: Lightning Network kapasitesi 3.500 BTC’yi aştı

Diğer şeylerin yanı sıra, son 24 saat içinde 4 dijital para biriminin değeri %10’dan fazla arttı. Sıralamada Zcash (%+11.06), Fantom (%+1.03), Waves (%10.95) ve SXP (%10.54) hakkında konuşuyoruz.

Toplam 3,64 milyar dolarlık teklifiyle 36. sırada yer alan ApeCoin gün içinde en fazla düşüşü yaşadı.Dijital varlığın oranı düne göre %21,31 azalarak 13,12$’a geriledi.

Daha önce, CoinFili.com editörleri APE jetonunun piyasaya yalnızca 17 Mart 2022’de girdiğini bildirmişti. Hemen ertesi gün, sanal varlığın oranı 15.94 dolardan işlem gördü ve 24 saat içinde değerde %1493 artış gösterdi.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu