Axie Infinity (AXS)Ethereum (ETH)Kripto Para Analizleri

Kripto Para Birimleri Fiyat Tahmini: Bitcoin, Axie Infinity & Ethereum

Bitcoin Fiyat Tahmini: BTC 63.000 $’a ulaşmadan önce satın alma fırsatı

Bitcoin fiyatı, yap ya da boz fiyat seviyesine karşı önemli bir destek buldu. Dünkü mum çubuğunun kapanışına yakın çok sayıda yeni kısa pozisyon açıldı – ve bu yeni açığa satış yapanlar muhtemelen Bitcoin yükseldikçe baskıyı hissediyorlar.

Bitcoin Fiyat Tahmini
Bitcoin (BTC)

Axie Infinity, %60’ın üzerine çıkabilir, ancak AXS için aşağı yönlü riskler devam ediyor

Axie Infinity fiyatı, Kasım ayının başından bu yana önemli bir satış baskısı ile karşı karşıya kaldı ve tüm zamanların en yüksek seviyesinden %46’ya kadar düştü. AXS şu anda tüm zamanların en yüksek seviyesinden %42 düştü. Güçlü bir rallinin oluşabileceğine dair bazı işaretler var, ancak diğer işaretler güneye doğru daha fazla harekete işaret ediyor.

Dikkatinizi Çekebilir:

Axie İnfinity (AXS) Fiyat Tahmini
Axie İnfinity (AXS)

Ethereum, ETH 6.000 dolara ulaşmadan önce büyük bir satın alma fırsatı sunuyor

Ethereum fiyatı, Nokta ve Şekil analizindeki en güçlü yükseliş dönüş sinyallerinden biri için yeterli koşulları yarattı. Potansiyel ticaret, girişten %50’den fazla bir kazançla 2.000 dolarlık bir artışı tetikleyebilir. Ethereum fiyatı, 100 $/3-kutu geri dönüş Noktası ve Şekil Grafiği’nde bir süredir gördüğü en iyi yükseliş dönüş kurulumlarından birine sahip.

Ethereum (ETH) Fiyat Tahmini
Ethereum (ETH)

Dikkatinizi Çekebilir: Dikkat Bu Kriptolar 2022’de Çok Şey Kaybedebilir

Sorumluluk Reddi Bu sayfalardaki bilgiler, riskler ve belirsizlikler içeren ileriye dönük ifadeler içermektedir. Bu sayfada yer alan piyasalar ve araçlar yalnızca bilgilendirme amaçlıdır ve bu varlıklarda hiçbir şekilde alım veya satım tavsiyesi olarak görülmemelidir. Herhangi bir yatırım kararı vermeden önce kendi kapsamlı araştırmanızı yapmalısınız. Coinfili, bu bilgilerin hata, hata veya önemli yanlış beyan içermediğini hiçbir şekilde garanti etmez. Ayrıca, bu bilgilerin güncel nitelikte olduğunu garanti etmez. Açık Piyasalara yatırım yapmak, yatırımınızın tamamının veya bir kısmının kaybının yanı sıra duygusal sıkıntı da dahil olmak üzere büyük bir risk içerir. Toplam anapara kaybı da dahil olmak üzere yatırımla ilgili tüm riskler, kayıplar ve maliyetler sizin sorumluluğunuzdadır. Bu makalede ifade edilen görüş ve görüşler yazarlara aittir ve Coinfili’in veya reklamcılarının resmi politikasını veya konumunu yansıtmayabilir. Yazar, bu sayfada yayınlanan bağlantıların sonunda bulunan bilgilerden sorumlu tutulamaz.
Makalenin gövdesinde aksi açıkça belirtilmemişse, yazının yazıldığı sırada yazarın bu makalede belirtilen hisse senetlerinde herhangi bir pozisyonu ve adı geçen herhangi bir şirketle herhangi bir ticari ilişkisi yoktur. Yazar, bu makaleyi yazdığı için Coinfili’ten başka bir ücret, tazminat almamıştır.
Coinfili ve yazar kişiselleştirilmiş öneriler sağlamaz. Yazar, bu bilgilerin doğruluğu, eksiksizliği veya uygunluğu konusunda hiçbir beyanda bulunmaz. CoinFili ve yazarı, bu bilgilerden ve bunların görüntülenmesinden veya kullanılmasından kaynaklanan herhangi bir hata, eksiklik veya herhangi bir kayıp, yaralanma veya zarardan sorumlu olmayacaktır. Hatalar ve eksiklikler hariçtir.
Yazar ve CoinFili kayıtlı yatırım danışmanı değildir ve bu makaledeki hiçbir şey yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu