Altcoin HaberleriKripto Para AnalizleriKripto Para HaberleriThe Sandbox (SAND)

Kripto Para Birimi Sandbox Neden Batıyor?

Kripto Para Birimi Sandbox Neden Batıyor?

Ne oldu

Kripto para piyasası Salı günü düşüyor ve The Sandbox ( CRYPTO:SAND ) geri çekilmeye kapılıyor. 1:30 pm ET itibariyle, metaverse odaklı token, önceki 24 saatlik döneme göre yaklaşık %3,9 düştü.

Sandbox şu anda yaklaşık 4 milyar dolarlık bir piyasa değerine sahip ve bu da onu değerleme açısından 40. en büyük kripto para birimi yapıyor. En iyi 40 kripto para biriminden sadece altısı geçen günkü işlemlerde herhangi bir kazanç kaydetti – ve bunların yarısı 1 dolarlık fiyat noktasının yakınında kalacak şekilde tasarlanmış sabit paralar.

Ne olmuş

Tüccarlar şu anda varlıkları yüksek riskli yatırımlardan kaydırıyor. Bitcoin ve Ethereum , 13:30 ET itibariyle son 24 saat içinde sırasıyla yaklaşık %1.3 ve %2.9 düştü. Ancak baskıyı hisseden sadece kripto piyasası değil. S&P 500 endeksi yaklaşık %1.9 ve daha da fazla teknoloji ağırlıklı Nasdaq Bileşik endeksi yaklaşık %2,4 düştü.

Dikkatinizi Çekebilir: Digital World Acquisition Hissesi Neden Bugün Yükseliyor?

Son geri çekilmelere rağmen, SAND tokeni geçen yıla göre hala yaklaşık %8,500 arttı. Kripto para biriminin inanılmaz fiyat kazanımları, The Sandbox’ın metaverse platformuna olan ilgi arttıkça geldi, ancak kazananların çok az olduğu bir ticaret gününde tokenin bir miktar zeminden vazgeçtiğini görmek şaşırtıcı değil.

Şimdi ne olacak

Federal Rezerv, bu yıl gösterge faiz oranlarını birkaç kez yükseltmeye ve diğer ekonomik teşvik girişimlerini kısmaya karar verdiğinden, yatırımcılar varlıkları riskli yatırımlardan uzaklaştırıyor. Bazı tüccarlar makroekonomik oynaklıktan potansiyel bir sığınak olarak kripto para birimlerine akın ederken, son aylarda tokenlerin fiyat hareketleri, kripto alanının bu daha geniş sorunların etkisine karşı pek bağışık olmadığını gösteriyor.

Merakla beklenen metaverse’i çevreleyen heyecana rağmen, Sandbox’ın kripto para birimi yüksek riskli bir yatırım olmaya devam ediyor. Platform yeni kullanıcıları çekmeye devam ederse veya daha geniş kripto piyasası başka bir güçlü yükseliş aşamasına yeniden girerse, tokenin mevcut seviyelerin önemli ölçüde üzerine çıktığını görmek şaşırtıcı olmaz, ancak yatırımcılar, ticaretin yakın vadede büyük olasılıkla oldukça oynak kalacağını anlamalıdır.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu