Altcoin HaberleriCardano (ADA)Editörün SeçtikleriHaberlerKripto Para AnalizleriKripto Para Haberleri
Trend

Kripto para analistleri, Altcoin olan Cardano (ADA) coinin Yükselişinden Eminler

Analistler, Cardano kripto para biriminin yükseliş eğiliminden emin oldu

Analistlerin tahminlerine göre, blok zinciri ağı Cardano’nun (ADA) yerel tokeninin ABD doları ile ticaret çiftindeki oranının dinamikleri yükseliş trendleriyle işaretleniyor. 28 Mayıs 2022 tarihinden itibaren son günlerin fiyat trendi yukarı yönlü bir pozisyon aldı.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Teknik analiz aracına göre, ADA için bir sonraki direnç seviyesi 0,625 dolar eşiği olacak. 3 Haziran 2022 Türkiye saatiyle 13:00 itibariyle, varlığın değeri belirlenen işaretin altında işlem görüyor ve 0,5785 dolardı. Şu anda Cardano için en güçlü destek, 0,556 dolardaki sınır.

ADA/USD paritesinin günlük fiyat grafiğinin analistleri, yükseliş baskısının zayıfladığını kaydetti. Madeni paranın maliyeti önceki günkü değerlerinde kaldı ve %0,31’lik hafif bir düşüş kaydetti. Ancak geçen haftanın resmi %25.4 değerinde bir artış gösterdi. Hafta başında yaşanan ralli sonrası işlem hacmi %24,86 oranında azalarak istikrar bölgesine geldi.

Bollinger bantlarına göre haftalık grafik değerlendirilirken direnç çizgisi 0,626 dolar olarak belirlenirken, kritik destek çizgisi 0,444 dolar olarak sabitlendi. ADA’nın ortalama değeri 0,535 dolardı. Başka bir teknik analiz aracının verilerine göre – bağıl güç endeksi (RSI) – ticaret faaliyeti tarafsız bölgede 50 değerinde belirlendi. Ancak analistler, satıcıların avantajının ivme kaybettiğini kaydetti.

Teknik göstergelerin genel resmi, ticaretin yükseliş gelişimi lehine 7 göstergeydi, 9 enstrüman düşüş önkoşullarına işaret etti, kalan 10 değer nötr pozisyondaydı.

Daha önce, Coinfili.com editörleri, ağdaki işlem hacmindeki artış nedeniyle Cardano’nun fiyatının %25 arttığını ve işlem sayısı açısından blockchain rakibi Ethereum’u geçtiğini bildirmişti.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu