Altcoin HaberleriCardano (ADA)HaberlerKripto Para Haberleri

Kripto para $ADA: 2021’de Cardano Ticari Kolunun 3 Büyük Başarısı

2017 yılında kurulan EMURGO , “geliştiriciler, girişimler, işletmeler ve hükümetler için çözümler sunan küresel bir blockchain teknoloji şirketidir”; ve “kurumsal düzeyde uygulamalar geliştirir, geliştirici araçları oluşturur, girişimlere yatırım yapar ve blok zinciri eğitimi sağlar.” Şirketin “Singapur, Japonya, ABD, Hindistan ve Endonezya’da ofisleri var ve projeleri yönetiyor”.

Yoroi Cüzdan’ın dApp Bağlayıcısı

29 Temmuz’da EMURGO , Yoroi Cüzdan’ın yakında “dApp’ler ile etkileşim için bir platform – Yoroi Cüzdan’ın dApp Bağlayıcısı” ortaya çıkaracağını duyurdu ve bu platform “topluluğun güvenilir Yoroi Cüzdanı aracılığıyla tüm bu merkezi olmayan hizmetlerle çalışmasına izin vererek kilit bir rol oynayacaktı. ”

EMURGO tarafından geliştirilen Yoroi, “CARDANO ADA ve ERGO’nun ERG’si için kullanıcıların bu kripto para birimlerini mobil uygulama ve tarayıcı uzantıları aracılığıyla kolayca ve güvenli bir şekilde saklamasına, göndermesine ve almasına olanak tanıyan hafif bir cüzdandır”. Ayrıca, “kullanıcıların, yukarıda bahsedilen dApp Bağlayıcısı gibi yolda yeni özelliklerle, ödüller için ADA’larını kullanmalarına ve Project Catalyst’e oy vermelerine olanak tanır.”

100 Milyon Dolarlık Cardano Blockchain Yatırım Aracının Kurulması

27 Eylül’de yayınlanan bir basın açıklamasında EMURGO, “Cardano tarafından desteklenen sosyal açıdan etkili çözümler oluşturmaya odaklanan erken başlangıç ​​ve büyüme aşamasındaki şirketlere yatırım yapacak” 100 milyon dolarlık bir fonun başlatıldığını duyurdu. Bu yeni Cardano yatırım aracının “her biri farklı bir yatırım tezine sahip EMURGO Africa ve EMURGO Ventures olmak üzere iki ayrı kuruluştan oluşacağını” sözlerine ekledi.

EMURGO Africa, “Afrika’daki Cardano ekosistemini hızla genişletmek ve ortaklarının geniş iş ağlarını kullanmak için iki büyük ortaklık” ilan etmişti.

EMURGO Ventures’a gelince, “Cardano ve sarmalanmış ADA’yı (wADA) bir varlık olarak kullanacak diğer Katman 1 blok zinciri protokollerini birleştiren bir dcSpark yan zincir projesi olan Milkomeda’ya ilk tohum yatırımını” duyurdu.

Dikkatinizi Çekebilir: Cardano (ADA) Nedir?

EMURGO CEO’su Ken Kodama şunları söyledi:

“ Genel blok zinciri farkındalığında artan küresel bir topluluğa hitap eden zengin bir merkezi olmayan hizmet karışımıyla Cardano ekosisteminin gelişimini hızlandırmaya her zamankinden daha fazla odaklandık. EMURGO, portföy şirketlerimizin hızla ölçeklenmesi ve Cardano’ya yeni çözümler getirmesi için gerekli sermaye ve stratejik kaynakları sağlayarak bu talebi karşılamaya kendini adamıştır. “

IOHK’nın Kurucu Ortağı ve CEO’su Charles Hoskinson şunları söyledi:

“ EMURGO’nun yatırımları, yaratıcı ve çeşitli bir topluluğa sahip olgunlaşan bir ağ, büyüyen akıllı sözleşme yetenekleri ve Cardano’nun kanıtlanabilir güvenli teknolojisini kullanan sosyal ve finansal hizmetler sağlayan dünya çapında ortaklıklar olan Cardano ekosisteminin geleceğini şekillendirmeye yardımcı olacak. “

Kripto Para Cardano Eğitim Programının Başlatılması

EMURGO blog yazısında, eğitim birimi EMURGO India’nın (EMURGO Academy) “bu yıl iki farklı grubu hedefleyen birkaç Cardano eğitim kursu başlattığını söyledi – teknik altyapıya sahip Cardano blok zinciri geliştiricileri ve teknik olmayan blok zinciri ile ilgilenenler. arka fon.”

EMURGO Academy, “1.150 saatlik özel çevrimiçi içerik aracılığıyla 7.500’den fazla kurs oturumu verdi ve 25 ülkeden 2.500 sertifikalı mezuna başarıyla eğitim verdi.”

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu