Bitcoin HaberleriHaberlerKripto Para Haberleri

Kripto Firması Santo Blockchain, 50 Bitcoin ATM’si Satın Aldı

Santo Mining bugün 50 Bitcoin ATM satın aldığını duyurdu. Şirket tarafından paylaşılan detaylara göre satın alınan BTC ATM’leri, 2022 yılının ilk çeyreğinin sonuna kadar şirketin Panama Cumhuriyeti’ndeki ofisine sevk edilecek.

Önümüzdeki 12 ay içinde Santo, 1 milyon dolardan fazla bir yatırımla 300 Bitcoin ATM’si satın almayı planlıyor. Şirketin bir yan kuruluşu olan Santo Pay de Panama, Panama, Kolombiya ve Kosta Rika için çok uluslu bir dağıtım planı geliştirecek.

“Şirketlerin 2022 yıllık iş yükü programını kişisel olarak planladığım için 2022, Santo için kesintisiz bir büyüme yılı olacak. Santo, 400.000.000’den fazla kişiye yeni bir kripto bankacılığı, yatırım ve ticaret dalgası getirmeye yardımcı olmak için bir yolculuğa çıkıyor. Santo CEO’su Frank Yglesias, “ABD’deki Hispaniklerin %10-15’i de dahil olmak üzere bankasız veya bankasız olan Latin Amerika’da” dedi.

Dikkatinizi Çekebilir: Honduras İlk Bitcoin ATM’sini Açtı

Bitcoin ATM’leri

Artan benimsenme ile BTC ATM’lerine olan talep bu yıl önemli ölçüde arttı. Amerika Birleşik Devletleri, dünyadaki en fazla kripto ATM’sine sahiptir. Nisan 2021’de Coinme , Florida genelinde 300’den fazla BTC ATM’si kurdu . Şirket şu anda bölgede 6.000’den fazla kripto ATM’si işletiyor.

Santo, Bitcoin ATM’lerine yönelik artan talepten yararlanmayı hedefliyor. Şirketin 2022’de 300 makine sevkiyatı, küresel varlığını artıracak.

Bitcoin ATM makineleri, 2022 Şubat ayının 3. haftası civarında Shenzhen Çin’den sevk edilecek. Şirketin Yan Kuruluşu ‘Santo Pay de Panama SA’, Panama, Kolombiya ve Kosta Rika için çok uluslu bir sunum planı geliştirecek, sadece 300 Bitcoin ile değil. ATM’ler, ancak şu anda geliştirme aşamasında olan Santo Crypto Wallet ile aydınlatma katmanı 2 ağlarında çalışacak ve daha sonra Q3 2022’de Santo Bitcoin banka kartının dağıtımı yapılacak ”dedi.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.
Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.
Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu