HaberlerKripto Para Haberleri

Kripto Borsası FTX, FTX Erişimini Başlattı

Kripto para borsası FTX, kurumsal müşterileri çekmeyi amaçlayan yeni bir birim olacak ve kurumsal yatırımcılar için danışmanlık hizmetleri, endeks ürünleri, ticaret yürütme, analitik araçlar ve sermaye tanıtımları sunacak olan FTX Access'i başlattı.

Yeni birimin lansmanı, eski Coinbase Global Inc. yöneticisi Gustavo Miguel tarafından yönetiliyor ve kripto bağlantılı borsada işlem gören ürünler ve diğer varlık yönetimi ürünleri sunacak.

FTX CEO’su Sam Bankman-Fried şunları kaydetti:

“Kriptoların küresel finansal ortamda oynadığı rol genişlemeye devam ediyor ve bununla birlikte bilançolarına kripto eklemek isteyen kurumların akını geliyor. Dijital varlık ekosistemine geçişi bu kurumlar için sorunsuz hale getirmek için FTX Erişimini başlattık. Bu şirketlere tanıdık hizmetler sunmak için Hedefimiz, her seviyedeki tüccarların kripto para birimlerine yatırım yapmasını kolaylaştıran ve aynı zamanda geleneksel finansta bulunan uyumluluk ve düzenleyici standartları karşılayan hizmetler sunmaktır.Dijital varlıklara kurumsal ilginin olduğuna inanıyoruz. hızlanıyor, bu yüzden bunu FTX için en önemli öncelik haline getirmek için harika bir zaman.”

“Bu bizim ilk büyük kurumsal girişimimiz. FTX Access’in ABD başkanı Miguel, “İşin bu kısmına gerçekten odaklanmak için zamanlamanın doğru olduğuna inanıyoruz” diye ekledi.

Dikkatinizi Çekebilir: Bloktopia’daki KuCoin Meta Ofisi Kapılarını Açıyor

FTX Erişimi Küresel Başkanı Jon Cheesman şunları ekledi:

“FTX’te her zaman müşteri talebini karşılamak için tekliflerimizi geliştirmeye ve genişletmeye çalışıyoruz ve FTX Erişimi bu sürecin en son aşamasıdır. Dijital varlıklara maruz kalmak isteyen kurumlarla yaptığımız görüşmelerde güvenli, şeffaf, ve uygun maliyetli yürütme, saklama ve varlık yönetimi hizmetleri. FTX Access tam da bu ihtiyaca uyacak şekilde tasarlanmıştır. Bu hizmetleri pazara sunmaktan heyecan duyuyoruz ve müşterilerimize mümkün olan en iyi hizmetlerimizi sunmayı dört gözle bekliyoruz. “

Kripto para borsası FTX kısa süre önce merkezi İsviçre’de bulunan ve merkezi Kıbrıs’ta olan bir Avrupa bölümü kurdu ve Pazartesi günü açıklandığı üzere Kıbrıs finans piyasası düzenleyicisi CySEC’den onay aldı. FTX.US’nin piyasaya sürülmesinden sadece iki yıl sonra, kripto borsası Ocak ayında 400 milyon dolarlık bir bağış toplamanın ardından 8 milyar dolar değerinde.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu