Altcoin HaberleriHaberlerKripto Para AnalizleriKripto Para HaberleriTHORChain (RUNE)

Kripto Analistleri, Bu Altcoin’in büyümesinin nedenlerini anlattı

Analistler, Altcoin: THORChain oranının büyümesinin nedenlerini anlattı

Uzmanlar, THORChain kripto para birimi döviz kurunun neden son 6 gün içinde neredeyse %90 arttığını anlattı. Piyasa değerine göre ilk 100’de yer alan tüm dijital para birimleri arasında, bu varlığın raporlama dönemi için en iyi performansı gösterdiğini ve diğer tüm sanal para birimlerini önemli ölçüde geride bıraktığını belirttiler.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Analistler ayrıca bu kripto para biriminin günlük işlem hacimlerinin önceki haftalara göre %500’den fazla arttığını vurguladılar. Onlara göre, zincirler arası protokol, müşterileri için büyük fırsatlar vaat ederek, merkezi olmayan kripto para birimleri alışverişi yapmak için merkezi borsaları kullanmaktan kaçınmalarına izin veriyor. Değerdeki hızlı büyümenin sentetik varlıkların serbest bırakılmasıyla ilişkili olduğuna dair güvenlerini ifade ettiler.

Uzmanlar, 10 Mart 2022’de geliştiricilerin bu tür kripto para birimlerinin türev versiyonlarını Sentetik tokenler şeklinde üretme olasılığını fark ettiklerinin açıklandığını vurguladı. Sonuç olarak, Thorswap platformundaki işlem hacimleri fırladı.

Dikkatinizi Çekebilir: Hacker: Deus Finance DAO’ya saldırdı ve yaklaşık 3 milyon dolar kazandı

Bu tür her bir sanal varlık, Thorchain ekosistemindeki likidite havuzundan güçlü destek aldı. Sentetik tokenler, kendi görüşlerine göre, sarılmış varlıkların (Sarılmış tokenler) geliştirilmiş bir versiyonu olduğundan, kullanıcılar bu projeye çok dikkat etmeye başladılar. İkincisi, 1: 1 oranında gerçek kripto para birimleri tarafından desteklenirken, Thorchain’in yenilikçi varlıkları, altta yatan jetonlarıyla karıştırılır.

Ayrıca, projenin yaratıcıları ToriFi merkezi olmayan finansal platformunun yakında piyasaya sürüleceğini duyurduklarından, uzmanlar kripto para biriminin değerindeki büyümenin olası devamı hakkında konuştular.

Daha önce, CoinFili.com editörleri 6 dijital para biriminin fiyatının %15’ten fazla arttığını bildirdi. Bunlara THORChain, Zcash, Waves ve diğerleri dahildir.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu