Bitcoin HaberleriHaberler

Kripto analisti önümüzdeki yıllarda BTC’nin hedefini belirledi

Daha önce Bitcoin'in 2021'de Mayıs çöküşünü öngören Dave the Wave lakaplı bir kripto stratejisti, önümüzdeki yıllarda BTC fiyatında hızlı bir artış görmeyi bekliyor.

Logaritmik bir büyüme eğrisi (LGC) modeli kullanıyor ve 4 yıl içinde BTC’nin %1100 büyüyebileceğine inanıyor:

“Bu hedefe ulaşmak için imkansız hiçbir şey yoktur. Modelin fikri, LGC’den geçen çok yıllı trend çizgisinin ortalama bir oran olarak hareket etmesidir.

Dave the Wave, analizini kullanarak, 2026 yılına kadar 260.000 dolara kadar sürekli bir BTC rallisi görmeyi bekliyor.

Bu yılın Nisan ayında, LGC modelini kullanan bir analist, Bitcoin kapitülasyonunun yaklaşık 25.000 dolar olduğunu tahmin etti (o zaman yaklaşık 43.000 dolardan işlem görüyordu). Ona göre, bu model 2018’den bu yana BTC oranının tepesini ve altını belirlemenize izin veriyor:

“2018’deki bu yöntem pek inandırıcı görülmedi, ancak daha sonra çalışmaya başladı. Son 4 yılda, bazı analistler buna inanmayı reddetmesine rağmen, model daha istikrarlı hale geldi.

Kısa vadede Dave the Wave, Bitcoin rallisinin 25.000 dolara çıkma olasılığını tahmin ediyor:

“BTC, yatırımcılar için uzun vadeli alım bölgesinde. Her zaman daha spekülatif olan kısa vadeden bahsedersek, hedefim 25.000 dolar.”

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu