Altcoin HaberleriCardano (ADA)HaberlerKripto Para AnalizleriKripto Para Haberleri

Kripto analisti, güçlü ADA performansını Cardano giriş noktalarını özetliyor

Kripto analisti, güçlü ADA performansını Cardano giriş noktalarını özetliyor

Altcoinler, son günlerde bir artış gören Cardano ( ADA ) fiyatındaki son artışla vurgulanan kripto pazarında çekiş kazanıyor gibi görünüyor.

Merkezi olmayan varlık önceki hafta %30 kazandı ve şu anda toplam piyasa değeri 50,5 milyar dolar olan 17 Ocak Pazartesi günü madeni para başına 1,51 dolardan işlem görüyor.

Profesyonel kripto para tüccarı Michaël van de Poppe , ADA’nın son zamanlardaki düşük bir piyasa seviyesine ulaşma konusunda dibe vurmuş olabileceğini düşünüyor. Hollandalı analist, hissiyat geçen ay düşüş eğiliminden hızla değiştiği için varlığın şu anda piyasada güç gösterdiğini düşünüyor.

“Şimdi Cardano muazzam bir güç gösteriyor. Birkaç [altcoin]den biri olarak uyanıyor. Gerçek en düşük seviyeyi çıkardı ve buradaki kritik destek seviyesinde sekti [1,20$] ve grafikler değişmediği için devam ediyoruz, bu da önemli desteğin hala aynı olduğu anlamına geliyor.”

ADA, 1,20 doların altına ve 1,05 dolara düşmesine rağmen başarılı bir şekilde geri sıçradı, diye vurguladı Poppe:

“Burada yarattığımız farklılık göz önüne alındığında, şu anda direniş içinde hareket ediyoruz ve Cardano etrafındaki momentumun veya asıl hype’ın yeniden uyandığını görebiliyoruz.”

Dikkatinizi Çekebilir: Shiba Inu Bugün Neden Batıyor?

Tanınmış ticaret uzmanına göre , ilk fırsatı kaçıran Cardano’yu satın almak için giriş yapmak isteyenler , günlük zaman diliminde ticareti takip etmekten kaçınmayı önermesine rağmen, 1.30 dolar civarında uzun girişlere bakmalılar.

“Alt sınırlarda uzun girişlere bakıyoruz, bu yüzden yaklaşık 1,30 dolar civarında destek arıyoruz ve kendimizi bir pozisyona sokmak istiyoruz. Daha düşük zaman dilimlerine bakarak günlük zaman dilimine dayandırdığımızda, gerçek ticareti kovalamaya başlamak için kesinlikle bir an değil. O zaman 1,41 dolar civarında agresif bir günlük ticaret arıyor olabilirsiniz” dedi Poppe.

Cardano ağlarındaki geliştirme rekor büyüme görüyor

Cardano ağında devam eden geliştirmenin bir sonucu olarak, platform, daha fazla geliştirici çekmeye devam eden yeni akıllı sözleşmeler işlevselliği ile benzeri görülmemiş bir büyüme gördü.

13 Aralık 2021 ile 13 Ocak 2022 tarihleri ​​arasında Plutus akıllı sözleşmeler platformuna yüklenen 72 yeni projeyle platformdaki toplam akıllı sözleşme sayısı 897’den 969’a yükseldi.

Cardano blok zincirindeki artan sayıda akıllı sözleşme, ağın şu anda kripto para birimi alanına hakim olan Ethereum’a önemli bir rakip olarak ortaya çıkacağı fikrine güven veriyor.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu