Altcoin HaberleriCardano (ADA)HaberlerKripto Para Haberleri

Kripto Analisti Capo, Cardano (ADA) 10 Dolara Ulaşabileceğini Söylüyor!

Twitter üzerinde 224.800 takipçisine seslenen Capo, Ethereum (ETH) rakibinin uzun vadeli bir destek seviyesinin üzerinde kalması koşuluyla, dört kat artmasını beklediğini dile getirdi.

Analist, Bitcoin’in de kısa vadede 55.000 dolara yükselmesini beklediğini söyledi. Boğa döngüsü 2022 yılının ikinci çeyreğine kadar devam edebilir dedi.

“Bence bu boğa döngüsü pek çok insanın beklediğinden daha uzun sürecek. Nisan ayına kadar devam edebilir” dedi..

Takma adıyla Capo olarak bilinen kripto stratejisti, 224.800 Twitter takipçisine, Ethereum rakibinin uzun vadeli bir destek seviyesinin üzerinde kalması koşuluyla Cardano’nun potansiyel bir 4x dalgalanmayı ateşlemesini beklediğini söylüyor .

“ADA

Bir önceki tüm zamanların en yüksek seviyesinin ikinci tekrar testi. Bu seviyenin üzerinde kaldığı sürece, bir sonraki 3 ila 4 dolar olmalı (en son tüm zamanların en yüksek seviyesi) ve bunun üzerinde konsolide olursa muhtemelen 10 dolar göreceğiz. ”

Cardano, yazı yazılırken tüm zamanların en yüksek fiyatı olan 3.10$’dan yaklaşık %54 daha düşük 1.42$’dan işlem görüyor.

Kripto para analisti ve, kripto türevleri borsası FTX’te sergilenen talebi analiz ederek Bitcoin’e (BTC) de bakıyor .

Capo, Bitcoin’in piyasadaki likidite derinliğini belirleyen ısı haritasına bakarak, FTX kullanıcılarının önde gelen kripto varlığına atlamaya istekli olduğunu söylüyor.

“FTX şimdi daha da fazla talep ekliyor. Bu bir yükseliş ve bu siparişlerin yerine getirilmesi gerektiği anlamına gelmiyor.”

 

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu