Altcoin HaberleriCardano (ADA)HaberlerKripto Para Haberleri

Kripto Analisti Capo, Cardano (ADA) 10 Dolara Ulaşabileceğini Söylüyor!

Twitter üzerinde 224.800 takipçisine seslenen Capo, Ethereum (ETH) rakibinin uzun vadeli bir destek seviyesinin üzerinde kalması koşuluyla, dört kat artmasını beklediğini dile getirdi.

Analist, Bitcoin’in de kısa vadede 55.000 dolara yükselmesini beklediğini söyledi. Boğa döngüsü 2022 yılının ikinci çeyreğine kadar devam edebilir dedi.

“Bence bu boğa döngüsü pek çok insanın beklediğinden daha uzun sürecek. Nisan ayına kadar devam edebilir” dedi..

Takma adıyla Capo olarak bilinen kripto stratejisti, 224.800 Twitter takipçisine, Ethereum rakibinin uzun vadeli bir destek seviyesinin üzerinde kalması koşuluyla Cardano’nun potansiyel bir 4x dalgalanmayı ateşlemesini beklediğini söylüyor .

“ADA

Bir önceki tüm zamanların en yüksek seviyesinin ikinci tekrar testi. Bu seviyenin üzerinde kaldığı sürece, bir sonraki 3 ila 4 dolar olmalı (en son tüm zamanların en yüksek seviyesi) ve bunun üzerinde konsolide olursa muhtemelen 10 dolar göreceğiz. ”

Cardano, yazı yazılırken tüm zamanların en yüksek fiyatı olan 3.10$’dan yaklaşık %54 daha düşük 1.42$’dan işlem görüyor.

Kripto para analisti ve, kripto türevleri borsası FTX’te sergilenen talebi analiz ederek Bitcoin’e (BTC) de bakıyor .

Capo, Bitcoin’in piyasadaki likidite derinliğini belirleyen ısı haritasına bakarak, FTX kullanıcılarının önde gelen kripto varlığına atlamaya istekli olduğunu söylüyor.

“FTX şimdi daha da fazla talep ekliyor. Bu bir yükseliş ve bu siparişlerin yerine getirilmesi gerektiği anlamına gelmiyor.”

 

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu