Bitcoin HaberleriHaberlerKripto Para Analizleri

Kripto Analisti BTC Tahmini, Bitcoin Fiyatı Yükselebilir

Kripto Analisti BTC oranında artış öngördü.

Kripto topluluğunda Cred takma adıyla tanınan bir ticaret analisti, Bitcoin (BTC) oranının piyasa davranışına ilişkin yeni bir tahminini izleyicileriyle paylaştı. Uzmana göre 21.000 doların üzerindeki bir artış, boğaların inisiyatif alması için iyi bir fırsat olduğunu gösteriyor.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Cred, toparlanmayı daha güçlü bir satın alma pozisyonunun kanıtı olarak 17.000 dolardan 21.000 dolara çıkardı. Strateji uzmanına göre, son aylarda 48.000 dolardan 17.000 dolara yükselen aşağı yönlü ralli, yıkıcı düşüş hareketinden kaynaklandı. Bununla birlikte, momentumun gücü 200 haftalık hareketli ortalamayı keskin bir şekilde 22.000 dolara düşürdü.

BTC’nin mevcut fiyatı, piyasa durumunda köklü bir değişiklik için mükemmel bir konum olan EMA200 değerine yakın. Ancak, gözlemlenen genel düşüş eğilimi hakim olmaya devam ediyor. Analiste göre:

“Olumlu bir senaryo ancak hafta sonuna kadar BTC’nin değeri yaklaşık 22.000 $ olan 200 haftalık hareketli ortalamanın (EMA200) seviyesinin üzerindeyse ortaya çıkabilir. neredeyse 3 aydır kesintisiz bir amortisman oldu. Bitcoin’in zayıf pozisyonunu telafi etmek için sadece kritik sınırın üstesinden gelmek değil, aynı zamanda haftalık zaman diliminde birkaç yeşil mum ile bir dayanak kazanmak da gerekiyor.”

26-27 Haziran 2022 gecesi haftanın kapanışı 22.000 doların üzerinde gerçekleşirse, geçen haftanın doğası hareketli ortalamanın yanlış bir dökümü rolünü üstlenecek. Sonuç olarak, alıcılar konumlarını büyük ölçüde güçlendirecek ve başlangıç ​​fiyat hedefi 32.000 $ olacak ticaret durumunu tersine çevirme fırsatına sahip olacaklar.

Daha önce, Coinfili.com editörleri, çeşitli analistlerin Ethereum (ETH) fiyatındaki en yakın düşüş üzerinde anlaştığını bildirdi. Bir sonraki yerel minimum tutar 700 ABD dolarıdır.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu