Bitcoin HaberleriHaberlerKripto Para AnalizleriKripto Para Haberleri

Kripto Analisti, BTC Düşüşünün Ne Kadar Süreceği Hakkında Konuştu

Kripto Analisti, BTC Düşüşünün Ne Kadar Süreceği Hakkında Konuştu

Bitcoin’de (BTC) sürekli olarak önemli bir değer kaybı öngören CryptoCapo takma adlı popüler bir kripto stratejisti, mevcut piyasa durumuyla ilgili görüşlerini izleyicileriyle paylaştı. Tüccarlara göre, önde gelen varlığın değeri düşmeye devam edecek.

Analiste göre, göstergeler BTC fiyatının istikrarı hakkında olumlu sonuçlar çıkarmak için herhangi bir işaret vermedi. Düşüş, daha önce çoğu analist tarafından mevcut düşüş döngüsünün mümkün olan en düşük değeri olarak kabul edilen 20.000 dolarda durmadı. 18 Haziran 2022’nin başlarında, bitcoin fiyatı kısaca 17.708 dolara düştü, ardından fiyat 21.000 dolara geri döndü.

CryptoCapo gönderisi, fiyat sıçramasının topluluk tarafından yanlışlıkla piyasa durumunda bir iyileşme olarak algılandığını belirtti. Ona göre, teknik analiz göstergelerinin verileri daha derin bir düşüş yaklaşımını gösteriyor. Tüccar ayrıca böyle bir durumda piyasaya girmekten çekindiğini de paylaştı:

“Her göstergede düşük değerler gözlemleniyor. Farklı zaman dilimlerinde çizelgelerin analizi, gizli düşüş sapmalarını yakalar. Aşağı yönlü senaryonun benzersizliği, gelecekteki düşüşün gerçekleşeceği minimum nokta hakkında yeterli bilgi sağlamaz.

Mart 2022’nin başlarında CryptoCapo, topluluğu bitcoin fiyatında %50’lik bir düşüş hakkında uyardı, tahmin sırasında varlığın değeri 44.000 $ idi. Sonuç olarak, kripto yayıncısı bir sonraki düşüş döngüsünün olacağını söyledi. nihai. Tahmini dip, onun görüşüne göre, 16.000 dolar seviyesidir.

Coinfili.com daha önce yatırım bankacılığı holdingi Goldman Sachs’ın Celsius Network’ü iflas ettirmek için 2 milyar dolarlık sermaye sağlayabileceğini bildirmişti.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu