Bitcoin HaberleriHaberlerKripto Para AnalizleriKripto Para Haberleri

Kripto Analisti, Bitcoin Hakkındaki Tahminlerini Dile Getirdi

Bilinen uzman analistten kripto babası bitcoin tahminleri...

Tanınmış kripto para analisti Mikael van de Poppe, amiral gemisi kripto para birimi Bitcoin (BTC) ile ilgili gelecekteki beklentileri hakkında konuştu. Piyasada olanlara rağmen, uzmanın sanal varlığın büyüme beklentilerine inandığını kaydetti.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Tüccar, profesyonel analizin, son aylarda bitcoin oranının önceki yıllarda kripto para piyasasında olanlara kıyasla düşük oynaklık gösterdiği gerçeğine dayandığını vurguladı. Dahası, analiste göre, değerli metallerin, petrolün ve diğer şeylerin maliyetini izleyen fiat para birimlerinin yanı sıra şirket hisse senetleri ve endeksler, halka aşırı istikrarsızlıklarını gösterdi.

Dünyadaki istikrarsız jeopolitik duruma ve Amerika Birleşik Devletleri’nde artan enflasyon oranına karşı dijital altın, kendisini nispeten güvenilir bir varlık olarak göstermiştir. Pek çok sıradan vatandaş ve kurumsalcılar, bu sanal para biriminin enflasyon artışı sırasındaki riskleri azaltmak ve kendi sermayelerini korumak için iyi bir araç olduğundan emin olabildiler.

Van de Poppe, Bitcoin kripto para biriminin daha sonraki hareketini doğru bir şekilde tahmin edemeyeceğinden emin oldu. Ancak stratejist, sonunda kilit dijital para biriminin değerinin yeni yüksek fiyatları fethedeceğini ve bunun önümüzdeki yıl içinde gerçekleşeceğini güvenle söyledi. Bununla birlikte, orandaki ana büyümenin, 2024 için planlanan bir sonraki bitcoin yarılanmasından sonra gerçekleşeceğini hatırlattı.

Dikkatinizi Çekebilir: Kripto-finansal piramidin başı New York’ta tutuklandı

Daha önce, Coinfili.com editörleri şunları bildirdi: 2013’ten beri etkin olmayan bir bitcoin cüzdanının sahibi tam olarak 1000 BTC sattı. Son 8.5 yıldır kasasına dokunulmadı. Bu süre zarfında sanal varlıkların değeri yaklaşık 62 kat arttı. Bu sayede yatırımcı 468,6 bin dolarını 31 milyon dolara çevirmeyi başardı.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu