Altcoin HaberleriHaberlerKripto Para AnalizleriPolkadot (DOT)

Kripto Analisti Benjamin Cowen’e Göre 2022’de Polkadot (DOT) İçin Makul Bir Beklentisi:

Popüler kripto analisti Benjamin Cowen, 2022’nin çıkmasıyla birlikte çalışabilir blok zinciri Polkadot (DOT) için bazı gerçekçi beklentileri.

Yeni bir strateji oturumunda Cowen, bir altcoin olarak gücünü ölçmek için Ethereum çiftinde (DOT/ETH) Polkadot’a bakıyor.

Cowen’e göre, DOT, yavaş yavaş kanayan birçok altcoin’in aksine ,en azından Ethereum’a karşı yukarı ve aşağı gidiyor.

Dikkatinizi Çekebilir: Polkadot Nedir?

“Elbette bakmamız ve yakından takip etmemiz gereken şey, DOT/ETH değerlemesi. Şimdi, iyi bir altcoinin temel testi, makro ölçekte, en azından Ethereum’a karşı bir osilatör olmasıdır. Ethereum’a karşı salınamazsa, o zaman ne anlamı var? Daha az ödül için daha fazla risk alıyorsunuz. Dolayısıyla burada DOT’un aslında ETH’ye karşı bir osilatör olabileceğine dair hala umut var, ancak henüz bunu söylemek için çok erken.”

Analist, DOT’un fiyat performansının 2021’in başlarındaki kadar akılda kalıcı olmamasına rağmen, birlikte çalışabilirlik zincirinin nihayetinde uzun vadede bir yükseliş yapısı oluşturduğunu söylüyor. Cowen, tüm zamanların en yüksek seviyelerinin gelecek yılın ilk veya ikinci çeyreğinde gerçekçi bir şekilde kırılabileceğini söyledi.

“Son birkaç aydır DOT’un incelediğimiz diğer katman-1’ler kadar iyi performans göstermediğini biliyoruz. Ama yine de, makro ölçekte, genellikle daha yüksek dipler koyduğumuzu iddia ediyorum. Gerçekten, bu, 50 ila 60 dolar aralığına kadar yavaş bir yükseliş trendiyle doruğa ulaşıyor gibi görünüyor…

Demek istediğim, Bitcoin nispeten yükselişte kalsa bile biraz zaman alabilir, umarım öyledir. DOT’un bu seviyelere geri dönmesi biraz zaman alabilir. 2022’nin ilk çeyreği veya ikinci çeyreği hedefleniyor olabiliriz…

Umarım DOT yükseliş trendinde kalır ve sonunda 2022’ye girerken tüm zamanların en yüksek seviyelerine çıktığını göreceğiz.”

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu