Altcoin HaberleriCosmos (ATOM)Editörün SeçtikleriHaberlerKripto Para HaberleriNEAR Protocol (NEAR)The Graph (GRT)
Trend

Kripto analisti 3 altcoin için beklentileri özetledi

Kripto Analistinin işte 3 altcoin için beklentileri...

Altcoin Sherpa takma adlı bir kripto analist, iyi bilinen 3 altcoin için acil beklentileri özetledi ve olası giriş noktalarını belirtti.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Ona göre, Near Protocol (NEAR) birinci seviye blok zinciri yakında yerel bir dip oluşturabilir:

“NEAR’ın 10 dolarlık işaretin yakınında kısa vadeli bir dip oluşturacağına inanıyorum. Mevcut talep bölgesinin bulunduğu yer burasıdır.”

Ayrıca merkezi olmayan ağ Cosmos’u (ATOM) da izliyor ve şu anda varlık çok kötü durumda, ancak kilit bir destek bölgesine ulaştığında kısa vadeli bir ralli gerçekleşebilir:

Dikkatinizi Çekebilir: Wikipedia, Kripto Para Birimi Bağışlarını Askıya Aldı

“Çoğu altcoin için beklentiler üzücü görünüyor ve önemli seviyeleri kaybediyorlar. Benim düşünceme göre bunların büyük bir kısmı için yakın zamanda kısa vadeli bir ralli mümkün ancak Bitcoin stabilize olana kadar piyasa yapısında herhangi bir değişiklik beklemiyorum. ATOM’a göre önemli seviye 17,92 dolar civarında” dedi.

Ve blok zinciri verilerini endeksleme ve sistematize etme alanındaki platform The Graph (GRT) listeyi kapatır. Analiste göre, GRT yukarı yönlü bir potansiyel gösteriyor ve en yakın 0,394 dolarlık direnç seviyesini kırarak %30’luk bir kalkış gösterebilir:

“0.394 dolar seviyesini desteğe çevirmeyi başarırsak, o zaman 0,51 dolara bir artış bekleyebiliriz. Piyasanın geri kalanının arka planına karşı GRT için iyi sonuçlar görmek biraz garip, ancak görünüşe göre varlık geçici bir dibe ulaştı.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu