Altcoin HaberleriAvalanche (AVAX)HaberlerKripto Para AnalizleriSolana (SOL)

Kripto analisti 3 altcoin beklediğini söyledi

Kripto analisti 3 altcoin konusunda beklentilerinin yüksek olduğunu söyledi.

Altcoin Sherpa lakaplı kripto stratejisti, bu 3 altcoinin beklentileri hakkında konuştu

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Ona göre, akıllı sözleşme platformu Solana (SOL), tarihinin en yüksek seviyesinden değerinin %90’ını kaybettikten sonra yerel bir dip oluşturabilir:

“SOL’e göre, tepe noktasının eksi %90’ı, uzun vadede tasarruf etmeye başlamak için iyi bir alandır. Bence bu, birinci seviye platformlar arasında en iyi seçeneklerden biri. Düşük zaman çerçevesi iyi görünüyor ve BTC büyürse orta vadede SOL oranı 45 dolara ulaşabilir.

Altcoin Sherpa, Avalanche (AVAX) akıllı sözleşme platformunun 22 $ ve 28 $ hedefleri olan kısa vadeli bir ralli için hazır olduğuna inanıyor:

“AVAX için, değerli hedefim olan 12$’a ulaşılamaz gibi görünse de, bir varlık biriktirmek güzel olurdu. Bana göre düşüş yönlü bir yeniden test olacak. Makroekonomi henüz elde edilmedi”

Analist ayrıca LookRare NFT platformunun LOOKS adlı Ethereum tabanlı belirtecini de izliyor. Kısa vadede, LOOKS, ani direncini 0,3 dolardan kırdıktan sonra yükseliş eğiliminde görünüyor, diyor:

“LOOKS için iyi bir test. Dibe ulaşması durumunda uzun vadeli düşünüyorum. LOOKS hala çok düşüşlü bir piyasa yapısına sahip, ancak varlık güç gösteriyor.”

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu