Bitcoin HaberleriHaberlerKripto Para AnalizleriKripto Para Haberleri

Kripto analist, 2025 yılına kadar Bitcoin fiyatının bir tahminini verdi

2025 yılına kadar Bitcoin Kaç Dolar Olur? Tahmin edebilmek mümkün mü? Kripto para analisti BTC hakkında tüm sorulara yanıt olabilir.

Analist Joe Bargain, kripto para piyasasının derin bir düzeltme içinde olduğundan emin oldu. Amiral gemisi para birimi Bitcoin (BTC) ve diğer sanal varlıkların döviz kuruna ilişkin beklentilerinden bahsetti. Uzmana göre, yakın gelecekte önemli bir dijital varlığın değerinde bir artış beklenmemeli. Ancak küresel anlamda kripto para sektörü büyüyecek.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Yakın gelecekte BTC oranının yeni yerel düşük seviyelere düşeceğine olan güvenini dile getirdi. Pazarlık’a göre, değişim zamanı henüz gelmedi ve piyasa yeniden dört yıllık döngünün iyi bilinen aşamasına girdi. Analist, dijital bir e-lotun maliyetinin düşeceğinden ve 20.000 dolarlık sınırı aşacağından emin.

Uzman, bu kesintide bitcoin için minimum yerel bir fiyat gördüğünü vurguladı. Ayrıca durumun gelişimi için bir başka senaryo daha anlattı. Ona göre, piyasa değeri 2022’nin sonuna kadar düşecek. Ardından, 2023 baharında bir düzeltme şeklinde küçük bir artış ve daha fazla düşüş rallisi bekleniyor.

Bargain, bir sonraki bitcoin yarılanmasının Temmuz 2024 için planlandığını hatırlattı, bu da Mart-Nisan aylarında kripto para birimi oranının minimum seviyeye ulaşacağı anlamına geliyor. Uzmana göre, yatırımcılar 10.000 $ veya daha düşük bir fiyata bir BTC sanal varlığı satın alabilecekler. Bu değerin hemen yanında alım emri vereceğini vurguladı.

Madencilik ödülleri yarıya indirildikten sonra, önde gelen kripto para biriminin değeri bir yıl içinde fırlayacak ve yeni zirvelere ulaşacak.

Daha önce, Coinfili.com editörleri şunları bildirdi: Pazarlık, kripto para birimi endüstrisi için olumlu bir gelecek öngördü. Piyasanın zor günler geçirdiğini ancak er ya da geç sona ereceğini kaydetti. Analist, endişe için herhangi bir küresel neden görmediğini vurguladı.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu